Hilti

Hilti

Jest 8 produktów.
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo regenerację akumulatorów Hilti. Na czym to polega i jakie są korzyści z ponownego wykorzystania akumulatora? Nie trzeba chyba podkreślać, że w przypadku kiedy przestanie działać i nie wyrzucając go na śmietnik - przyczyniamy się do ekologii i dbałości o naszą planetę. Druga korzyść to oczywiście kwestie...
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo regenerację akumulatorów Hilti. Na czym to polega i jakie są korzyści z ponownego wykorzystania akumulatora? Nie trzeba chyba podkreślać, że w przypadku kiedy przestanie działać i nie wyrzucając go na śmietnik - przyczyniamy się do ekologii i dbałości o naszą planetę. Druga korzyść to oczywiście kwestie ekonomiczne i znaczne oszczędności, w porównaniu z zakupem fabrycznie nowej baterii.

Baterie Hilti
Hilti to światowy lider w produkcji systemów i rozwiązań do branży budowlanej. Szeroka oferta firmy to efekt kilkudziesięcioletniej pracy i zaangażowania twórców. Aktualnie marka posiada laboratoria i centra badawcze na wielu kontynentach - w Europie, Azji oraz Ameryce. W asortymencie Hilti znajdziemy również doskonałej jakości baterie i akumulatory.

Regeneracja akumulatora - jak to się robi?
Kwintesencja prawidłowej pracy akumulatora są jego ogniwa. Dlatego też, kiedy zauważymy, że zakupiony przez nas sprzęt przestaje działać, z powodzeniem możemy oddać komponent zasilający do regeneracji. Nasze doświadczenie pozwala nie tylko regenerować, ale również naprawiać zepsute części. W razie konieczności wymieniamy rezystory czy termistory. Wszystko po to, aby akumulator znów prawidłowo działał.
Sama nazwa regeneracji może być nieco myląca. Proces polega na: demontażu ogniw z wnętrza akumulatora, wyczyszczeniu jego wnętrza oraz obudowy, sprawdzeniu pozostałych części, a następnie - po zgrzaniu, montażu nowych ogniw.

Zalety naszej regeneracji
Regeneracja akumulatorów Hilti to ochrona środowiska i duża oszczędność. Solidna marka pozwala nam jeszcze przez długi czas cieszyć się akumulatorem, już po jego regeneracji. Realizacja zlecenia trwa kilka dni roboczych, w zależności od napięcia danego egzemplarza. Na regenerację, co jest  istotne w przypadku tego typu usług, dajemy roczną lub dwuletnią gwarancję na ogniwa. Zdajemy sobie sprawę, że jakość, którą oferujemy musi być na jak najwyższym poziomie, żeby nie zawieźć zarówno stałych, jak i nowych klientów.

Każda przeprowadzana przez nas regeneracja jest bezpieczna i jedynie usprawnia, nie pogarszając pracy akumulatora. Stosujemy tylko nowe, świeżo wyprodukowane, wysokiej jakości ogniwa, które charakteryzuje długa żywotność. Baterie to nasza pasja - możecie mieć Państwo pewność, że akumulator przekazany w nasze ręce będzie zregenerowany w stu procentach skutecznie, robimy to już od 7 lat. Realizujemy zlecenia z całej Polski - wystarczy wypełnić formularz i dołączyć egzemplarz wymagający naprawy. Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 produktów

Regeneracja dla Wymagających!

Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

Sprawdź Teraz!