Ryobi

Ryobi

Jest 7 produktów.
Nasza firma już od 7 lat naprawia i regeneruje akumulatory. Zajmujemy się także akcesoriami marki Ryobi. Niedziałający akumulator to nie powód, by wyrzucać go na śmietnik. Wspomniane rozwiązanie niesie za sobą dwie znaczące korzyści. Po pierwsze - ekologia. Dbamy o środowisko naturalne, ponownie wykorzystując konstrukcję akumulatora, nie skazują...
Nasza firma już od 7 lat naprawia i regeneruje akumulatory. Zajmujemy się także akcesoriami marki Ryobi. Niedziałający akumulator to nie powód, by wyrzucać go na śmietnik. Wspomniane rozwiązanie niesie za sobą dwie znaczące korzyści. Po pierwsze - ekologia. Dbamy o środowisko naturalne, ponownie wykorzystując konstrukcję akumulatora, nie skazując go na wieloletnią biodegradację. Po drugie - oszczędności. Regeneracja baterii jest zdecydowanie tańsza niż zakup nowej, nie wpływając jednocześnie na gorszą pracę elektronarzędzia. Jeśli na co dzień pracujesz z elektronarzędziami  - ta oferta może znacznie poprawić komfort i koszty Twojej pracy.

Ryobi - solidna marka
Produkty marki Ryobi są znane zarówno osobom profesjonalnie zajmującym się budową i wykończeniem wnętrz, jak i amatorom oraz majsterkowiczom. To jeden z światowych liderów w produkcji elektronarzędzi. W ofercie Ryobi znajduje się także szeroki wybór baterii i ładowarek. Produkty są bezpieczne w użyciu, o trwałej i solidnej konstrukcji, dzięki czemu ich regeneracja przynosi dobre efekty, a klienci są zadowoleni z podjęcia takiego, a nie innego kroku.

Jak wygląda regeneracja?
Po złożeniu zamówienia, zawierającego szczegółowe informacje oraz przekazaniu nam wadliwego akumulatora, przystępujemy do regeneracji. W pierwszym kroku akumulator jest otwierany, następnie wyjmujemy niedziałające ogniwa i sprawdzamy prawidłową prace pozostałych komponentów. W razie potrzeby - wymieniamy rezystory i termistory, w ramach usługi możemy również usunąć błąd wskaźnika naładowania (często pojawiający się w bateriach litowo-jonowych). Po dokładnym wyczyszczeniu wnętrza i obudowy, montujemy nowe ogniwa, składamy ponownie i testujemy pracę akumulatora. Cały proces regeneracji trwa kilka dni roboczych, w zależności od rodzaju i ilości zleceń.

Gwarancja prawidłowej pracy
Na każdą usługę regeneracji dajemy pisemna gwarancję nawet do 24 miesięcy. Jej czas zależy od rodzaju akumulatora i zastosowanych ogniw. Wieloletnie doświadczenie w branży baterii i akumulatorów sprawia, że korzystamy jedynie ze sprawdzonych, świeżo wyprodukowanych ogniw o długiej żywotności. W efekcie, proces regeneracji pozwala cieszyć się bezawaryjną pracą akumulatora przez długi czas, nie ponosząc wysokich kosztów.
Zachęcamy do złożenia zamówienia i sprawdzenia naszej jakości. Realizujemy zlecenia z całej Polski. Regeneracja to opcja oszczędnościowa, ale - co należy zauważyć - nie pogarszająca jakości pracy akumulatora, którą sprawdzamy w testach po każdej naprawie.
Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 produktów

Opinie klientów

    Regeneracja dla Wymagających!

    Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

    Sprawdź Teraz!