Metabo

Metabo

Jest 11 produktów.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługę regeneracji akumulatorów. Pośród marek elektronarzędzi i akcesoriów, które dzięki swojej solidności z powodzeniem można poddać naprawie i regeneracji, jest firma Metabo. Regeneracja Metabo niesie za sobą szereg korzyści, związanych z ekologią, oszczędnościami, a także - lepszą pracą komponentu zasilają...
W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługę regeneracji akumulatorów. Pośród marek elektronarzędzi i akcesoriów, które dzięki swojej solidności z powodzeniem można poddać naprawie i regeneracji, jest firma Metabo. Regeneracja Metabo niesie za sobą szereg korzyści, związanych z ekologią, oszczędnościami, a także - lepszą pracą komponentu zasilającego.

Metabo - niezawodne elektronarzędzia
Metabo to niemiecka firma, która rozpoczęła swoją działalność w 1923 roku, a aktualnie posiada 90 przedstawicielstw na całym świecie. Oferta marki to przede wszystkim wysokiej klasy elektronarzędzia, przeznaczone do profesjonalnej pracy, zarówno pod dachem, jak i na zewnątrz, w trudnych warunkach atmosferycznych. Firma opiera swoją renomę na solidności i rzetelności. W szerokiej gamie komponentów i akcesoriów znajdziemy także baterie i akumulatory. Ich regeneracja przynosi bardzo dobre rezultaty.

Na czym polega regeneracja?
Po zgłoszeniu przez klienta potrzeby regeneracji akumulatora oraz wypełnieniu formularza z podaniem niezbędnych danych technicznych, przystępujemy do realizacji. Pierwszy krok polega na otwarciu komponentu, wyjęciu niedziałających ogniw oraz wyczyszczeniu obudowy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W tym momencie sprawdzamy również, czy inne części akumulatora działają prawidłowo. W razie potrzeby wymieniamy rezystory, termistory, a także naprawiamy czujnik poziomu naładowania baterii. Kolejny etap to montowanie nowych ogniw, zamknięcie obudowy, a następnie - co bardzo ważne - testowanie sprawności akumulatora. Realizacja usługi zajmuje kilka dni roboczych, w zależności od typu oraz ilości pozostałych zleceń.

Gwarancja dobrej pracy
Usługa regeneracji - co należy podkreślić - wpływa tylko i wyłącznie pozytywnie na pracę akumulatora. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży baterii i akumulatorów oraz pozytywne opinie klientów potwierdzają, że proces ten jest w pełni bezpieczny i skuteczny. Warto dodać, że do regeneracji stosujemy nowo produkowane ogniwa o długoletniej żywotności, a na każdą naprawę przydzielamy pisemną gwarancję, nawet do 24 miesięcy.

Podstawowe korzyści
Dlaczego regeneracja, a nie zakup nowego akumulatora? Warto wymienić dwie podstawowe korzyści. Pierwsza z nich to względy ekonomiczne - profesjonaliści z pewnością odczują to na własnej kieszeni. Drugi atut to dbałość o środowisko. Zepsuty akumulator, wyrzucony na śmietnik rozkłada się wiele lat. Regeneracja pozwala ponownie go wykorzystać i cieszyć się prawidłową pracą elektronarzędzia.
Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 11 z 11 produktów

Regeneracja dla Wymagających!

Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

Sprawdź Teraz!