Metabo

Metabo

Jest 35 produktów.

Metabo to firma, która ma swoje początki od roku 1923. Wówczas to Albrecht Schnizler skonstruował pierwszą wiertarkę ręczną. Dzisiaj przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 2 tysiące pracowników, z czego tylko 1200 w niemieckiej miejscowości Nurtingen. 25 spółek zależnych i 100 przedstawicielstw na całym świecie dba o to, aby produkty Metabo docierały ...

Metabo to firma, która ma swoje początki od roku 1923. Wówczas to Albrecht Schnizler skonstruował pierwszą wiertarkę ręczną. Dzisiaj przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 2 tysiące pracowników, z czego tylko 1200 w niemieckiej miejscowości Nurtingen. 25 spółek zależnych i 100 przedstawicielstw na całym świecie dba o to, aby produkty Metabo docierały w najdalsze zakątki globu.

Oferta Metabo
Metabo to firma naprawdę wyjątkowa. Poza modelami elektronarzędzi przewodowymi i pneumatycznymi cały czas stawia na produkty bezprzewodowe. Obecnie jest zdecydowanym liderem branży akumulatorowej. Akumulatory marki Metabo są niezawodne i bardzo wydajne. Dzięki temu cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Firma posiada około 700 patentów i praw ochronnych. Oferuje produkty skierowane do branży budowlanej, remontowej, a także innych gałęzi przemysłu.

Krótki rys historyczny marki Metabo
Początkowo firma nosiła nazwę Schnizler GmbH od nazwiska jej założyciela. Produkowała narzędzia, które szybko zaczęły cieszyć się dużą popularnością. W roku 1929 firma zmieniła nazwę na Metabowerke GmbH. Już wówczas przedsiębiorstwo rozpoczęło eksport swoich produktów do Anglii. Wkrótce wzrósł on do około 80% łącznych obrotów. W latach 30. XX wieku firma zatrudniała prawie 150 osób. II wojna światowa przyniosła jej duże straty. W roku 1945 w pożarze zniszczonych zostało 75% jej obiektów produkcyjnych. Jednak po wojnie Metabo zaczęło bardzo szybko się rozwijać. Już w roku 1960 firma zatrudniała ponad 1000 osób. Wszystko to za sprawą innowacyjnych metod produkcji. W Polsce marka Metabo obecna jest od roku 1992.

Szeroki asortyment akumulatorów
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę akumulatorów do Metabo wykonanych zarówno w starszej technologii NiCd/NiMh jak i w technologii litowo-jonowej. Produkowane przez nas akumulatory do Metabo wykonujemy wyłącznie na markowych ogniwach i są one objęte gwarancją od 12 do 24 miesięcy. Wszystkie akumulatory są opatrzone datą produkcji, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że nie są one leżakami magazynowy.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 35 produktów

Regeneracja dla Wymagających!

Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

Sprawdź Teraz!