Ryobi

Ryobi

Jest 30 produktów.

Ryobi jest znaną na całym świecie marką elektronarzędzi i narzędzi spalinowych i elektrycznych, która należy obecnie do koncernu TTI - Techtronic Industries Co Ltd. Koncern ten posiada również i inne znane marki elektronarzędzi.

Historia Ryobi
Produkty marki Ryobi najpierw podbiły rynek amerykański. W segmencie skierowanym dla majsterkowiczów w...

Ryobi jest znaną na całym świecie marką elektronarzędzi i narzędzi spalinowych i elektrycznych, która należy obecnie do koncernu TTI - Techtronic Industries Co Ltd. Koncern ten posiada również i inne znane marki elektronarzędzi.

Historia Ryobi
Produkty marki Ryobi najpierw podbiły rynek amerykański. W segmencie skierowanym dla majsterkowiczów w roku 2009 firma zwiększyła swój udział w rynku do 35% i stała się jego liderem. W roku 2002 Ryobi weszła również na rynek europejski. Produkty firmy pojawiły się we Francji, Wielkiej Brytanii i Niemczech, gdzie szybko zdobyły dużą popularność, również wśród profesjonalistów.

Produkty Ryobi
Produkty firmy Ryobi są obecnie cenione nie tylko przez majsterkowiczów i hobbystów, ale i profesjonalistów Firma cały czas pracuje nad produkcją elektronarzędzi, które będą cechować się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Z tego powodu asortyment Ryobi to urządzenia, które wyróżniają się starannym wykonaniem i przemyślaną konstrukcją. Na szczególną uwagę zasługują akumulatory Ryobi. Cechują się one znaczną wydajnością i niezawodnością w działaniu.

Marka, która rośnie w siłę
Ryobi bardzo szybko zdobyła dużą popularność na całym świecie. Obecnie posiada kilka własnych ośrodków badawczych w USA, Wielkiej Brytanii oraz Hongkongu. Z tego powodu uznawana jest za markę innowacyjną. W ciągu ostatnich 10 lat Ryobi poszerzyła swoją ofertę o kilkaset nowych produktów. Dzięki temu każdy znaleźć może produkt odpowiedni do swoich potrzeb. Ryobi poza narzędziami sieciowymi w swojej ofercie posiada wiele urządzeń bezprzewodowych, które są zasilane akumulatorami o napięciu od 12 do 36V. W przypadku elektronarzędzi akumulatorowych stosuje nowoczesne rozwiązania, co pozwala na uzyskanie bardzo dobrych parametrów pracy przy niskiej cenie urządzeń. Kolejnym atutem produktów Ryobi jest bogate wyposażenie. Narzędzia w większości sprzedawane są w większych zestawach razem z akcesoriami.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 30 produktów

Regeneracja dla Wymagających!

Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

Sprawdź Teraz!