Lista dostępnych akumulatorów do urządzeń marki Bosch

Oferta producenta akumulatorów do elektronarzędzi Bosch. Akumulatory wyprodukowane w Polsce z gwarancją od 12 do 24 miesięcy. Markowe ogniwa, realne pojemności, gwarancja świeżości - to tylko niektóre z cech naszych akumulatorów.

Odpowiednie akumulatory Bosch to podstawa prawidłowego funkcjonowania wielorakich elektronarzędzi tej marki. Proponowana przez nas oferta zawiera różnego rodzaju akumulatory Bosch, dzięki czemu każdy będzie mógł tutaj znaleźć baterię, jakiej potrzebuje. Wszystkie prezentowane poniżej akumulatory Bosch zostały przetestowane, a ich stan jest fabrycznie nowy. 


Poniżej znajdują się akumulatory Bosch o różnym napięciu oraz pojemności. Przedstawione akumulatory mają sprawdzonych producentów o różnych rodzajach ogniw: Li-ion (litowo-jonowe), NiCd (Nickel-cadmium) czy NiMh (niklowo-metolowo-wodorkowe). W trosce o to, aby nasi klienci mieli pewność, że zamawiają właściwy akumulator - każdy z produktów zawiera niezbędne informacje. Podajemy przede wszystkim parametry techniczne danej baterii, ale również to, do jakich elektronarzędzi marki Bosch pasuje dany akumulator bądź jakie oznaczenia mają akumulatory, które można nim zastąpić. 


Każdy z akumulatorów zawiera opis, w jaki sposób przedłużyć jego żywotność. Oprócz tego, pod każdym produktem podajemy najczęściej zadawane pytania oraz odpowiedzi na nie (zakładka FAQ) tak, aby zniwelować jakiekolwiek wątpliwości i zapewnić naszym klientom kompleksową wiedzę na temat danego akumulatora. Każdy akumulator jest objęty 12 lub 24 miesięczną gwarancją. Dbamy również o odpowiedni transport akumulatora, dlatego każdy zamówiony produkt jest odpowiednio zapakowany i zabezpieczony folią bąbelkową, gąbką oraz kartonowym pudełkiem. 


Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, zapewniamy także możliwość regeneracji akumulatorów. Wystarczy tylko wysłać akumulator na nasz adres, a my skontaktujemy się z Państwem i wkrótce prześlemy zregenerowany akumulator wraz z fakturą oraz gwarancją. Regeneracja akumulatora jest w pełni bezpieczna, ponieważ wykorzystujemy do niej całkiem nowe ogniwa, dokładnie sprawdzamy sprawność akumulatora oraz w profesjonalny sposób dokonujemy wszelkich napraw. 


W przypadku dodatkowych pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego, a z pewnością pomożemy Państwu znaleźć odpowiednie rozwiązanie.


Akumulatory Bosch - Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 113 produktów

Regeneracja dla Wymagających!

Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

Sprawdź Teraz!