Lista dostępnych akumulatorów do urządzeń marki Makita

W naszym sklepie mogą Państwo nabyć wysokiej jakości akumulatory do urządzeń marki Makita. Oferowane przez nas baterie stanowią zamienniki najpowszechniejszych modeli oryginalnych. Staramy się, by były one możliwie najwyższej jakości, dlatego do ich wykonania używamy wysokiej klasy nowych ogniw - ogniwa regenerowane i używane nie są przez nas wykorzystywane.
Najlepsze ogniwa

W sprzedawanych przez nas akumulatorach do elektrourządzeń Makita montowane są najlepsze ogniwa niklowo-metalowo-wodorkowe marki BAK oraz ogniwa litowo-jonowe marki Samsung. Cechują się one doskonałą żywotnością oraz możliwością korzystania z nich bez kilkukrotnego formatowania baterii. Zadbaliśmy też o to, by każdy akumulator do Makita był wyprodukowany na bazie ogniw o wysokiej wydajności prądowej równej 30A. Proponowane przez nas zamienniki posiadają zakres napięć wynoszący od 9,6 do 24 V. Gwarantujemy też stałą dostępność akumulatorów Makita 18V BL1830 w przystępnych cenach.


Nie zawyżamy pojemności

W przeciwieństwie do wielu sklepów z zamiennikami akumulatorów do elektrourządzeń nie zawyżamy pojemności sprzedawanych przez nas baterii. Dostępne w naszej ofercie akumulatory do Makita posiadają więc rzeczywistą pojemność wynoszącą od 1500 do 3000 mAh w zależności od wybranego przez Państwa modelu. Co ważne, staramy się maksymalnie ułatwić Państwu wybór akumulatora, który będzie pasował do konkretnego urządzenia. W celu zmniejszenia ilości pomyłek każdy nasz produkt posiada listę modeli urządzeń, do których pasuje, oraz wykaz baterii, które może zastąpić. W przypadku wystąpienia ewentualnych pomyłek zapewniamy możliwość zwrotu źle dobranego akumulatora w ciągu 14 dni od daty zakupu.


Baterie gotowe do działania

Zadbaliśmy też o to, by każdy oferowany przez nas akumulator do Makita był gotowy do użycia tuż po wyjęciu z pudełka. Gwarantujemy ponadto, że dostępne u nas zamienniki są kompatybilne z oryginalnymi ładowarkami, co znacznie ułatwia korzystanie z nich.

Każdy dostępny u nas akumulator objęty jest 12-miesięczną pisemną gwarancją, dzięki której mogą mieć Państwo pewność, że niedziałające poprawnie baterie zostaną wymienione na nowe bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Staramy się też, by nasze akumulatory były do Państwa dostarczane jak najszybciej, dlatego oferujemy możliwość ich wysyłki nawet w dniu złożenia zamówienia. Ponadto nasza oferta obejmuje tworzenie akumulatorów na specjalne zamówienie Klienta, co sprawia, że każdy z Państwa otrzyma u nas zamiennik, jakiego potrzebuje. Będzie on wyposażony w wybraną ilość ogniw oraz będzie posiadał wyznaczoną przez Państwa pojemność. Zamówienia na indywidualnie wykonywane akumulatory do Makita można składać poprzez formularz online bądź korzystając z infolinii telefonicznej.


Gwarancja solidności

Bardzo ważną zaletą naszych zamienników są ich obudowy. Są one wykonane z solidnych, trwałych materiałów, które nie pękają pod wpływem upadków, uderzeń czy innych zdarzeń, o które nietrudno na budowie bądź podczas remontu
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 62 produktów

Opinie klientów

    Regeneracja dla Wymagających!

    Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

    Sprawdź Teraz!