Snap-on

Snap-on

Jest 6 produktów.

Snap-on to firma zajmująca się produkcją elektronarzędzi. Marka dedykowana jest zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Oferta firmy Snap-on charakteryzuje się dużą różnorodnością oferowanych produktów, dlatego wśród nich znajdziemy również akumulatory do elektronarzędzi. Biorąc pod uwagę koszty zakupu nowego akumulatora, usługa ta jest wyjątk...

Snap-on to firma zajmująca się produkcją elektronarzędzi. Marka dedykowana jest zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Oferta firmy Snap-on charakteryzuje się dużą różnorodnością oferowanych produktów, dlatego wśród nich znajdziemy również akumulatory do elektronarzędzi. Biorąc pod uwagę koszty zakupu nowego akumulatora, usługa ta jest wyjątkowo korzystna cenowo, a przy tym niezwykle skuteczna.

Na czym polega regeneracja akumulatorów Snap-on?

Pierwszym krokiem przed wykonaniem usługi jest wypełnienie formularza zawierającego nasze dane oraz parametry sprzętu. Tym samym wyrażamy potrzebę regeneracji akumulatora. Rozpoczęcie wykonania usługi następuje natychmiast po dostarczeniu produktu.

W pierwszym etapie realizacji zamówienia przystępujemy do otwarcia danego elementu, a następnie wyjęcia zużytych ogniw. Co więcej, dokładnie czyścimy jego obudowę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Sprawdzona zostaje również poprawność działania pozostałych części akumulatora, a także czujnika ładowania baterii. W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń przystępujemy do wymiany niesprawnych elementów. W końcowym etapie zakładamy nowe ogniwa oraz kompletujemy sprzęt. Aby ocenić powodzenie wykonania usługi, sprawdzamy również jego działanie. Czas niezbędny na realizację zamówienia wynosi zazwyczaj kilka dni roboczych. Zależny jest od ilości zleceń i ich typu.

Gwarancja

Po wykonaniu usługi otrzymują Państwo pisemną gwarancję, o terminie wynoszącym do 24 miesięcy. Wpływ na to ma zastosowanie wyłącznie nowych elementów. Jesteśmy również niezwykle przekonani o wysokim poziomie naszych umiejętności, spowodowanym wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Pozytywna opinia naszych klientów świadczy o tym, że regeneracja akumulatora ma niezwykle pozytywny wpływ na jego pracę, a przy tym spełnia oczekiwania usługobiorców.


Korzyści, jakie niesie za sobą regeneracja

Wahając się pomiędzy zakupem nowego akumulatora a regeneracją dotychczasowego sprzętu należy rozważyć dwa aspekty. Pierwszym z nich jest ekonomiczność, która wykazuje, że regeneracja wymaga mniejszych nakładów finansowych, natomiast drugi stanowi ochrona środowiska. W obecnych czasach ekologiczność ma niebywałe znaczenie, a wszelkie zużyte baterie stanowią duże zagrożenie ze względu na ich skład oraz skomplikowany i długotrwały proces utylizacji.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 produktów

Opinie klientów

    Regeneracja dla Wymagających!

    Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

    Sprawdź Teraz!