Ingersoll Rand

Ingersoll Rand

Jest 3 produktów.

Ingersoll Rand jest znanym producentem narzędzi elektrycznych. Produkty oferowane przez firmę są przeznaczone zarówno dla specjalistów, jak i zwykłych laików. Oferta firmy obejmuje naprawdę szeroki zakres wyrobów i usług, nic więc dziwnego, że możemy tam znaleźć także propozycję regeneracji akumulatorów Ingersoll Rand . Jeśli orientujemy się w k...

Ingersoll Rand jest znanym producentem narzędzi elektrycznych. Produkty oferowane przez firmę są przeznaczone zarówno dla specjalistów, jak i zwykłych laików. Oferta firmy obejmuje naprawdę szeroki zakres wyrobów i usług, nic więc dziwnego, że możemy tam znaleźć także propozycję regeneracji akumulatorów Ingersoll Rand . Jeśli orientujemy się w kosztach, jakie są konieczne przy kupnie nowego akumulatora, z całą pewnością zauważymy, że ta propozycja pozwala zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy - przy czym trzeba dodać, że usługa charakteryzuje się także wysoką skutecznością.

Jak wygląda regeneracja akumulatorów Ingersoll Rand ?

Na samym początku należy się z nami skontaktować poprzez wypełnienie formularza. Przyspiesza to realizację zamówienia, ponieważ w formularzu zawarte są takie informacje jak parametry sprzętu, dzięki czemu po jego otrzymaniu doskonale wiemy z czym mamy do czynienia! Proces regeneracji zaczyna się, kiedy akumulator zostanie nam dostarczony.

Pierwszym krokiem podczas regeneracji jest otworzenie urządzenia, później wyjmujemy z niego zużyte ogniwa. Dalej - następuje dokładne czyszczenie z zewnątrz, jak i od wewnątrz. Przeprowadzamy testy, aby sprawdzić poprawność działania akumulatora oraz czujnika odpowiedzialnego za ładowanie. Jeśli w wyniku testów pojawią się komplikacje, wymieniamy uszkodzone lub zużyte elementy. Później pozostaje założyć nowe ogniwa i skompletować sprzęt. Ostatnią wykonywaną przez nas czynnością jest sprawdzenie czy wszystko działa poprawnie. Okres czasu, jakiego potrzebujemy jest uzależniony od ilości zleceń i ich rodzaju, nie powinien jednak wynosić więcej niż kilka dni.

Gwarantowana skuteczność.

Z racji tego, iż operujemy na montażu wyłącznie nowych elementów, po zakończeniu realizacji otrzymują państwo dwuletnią gwarancję sprawności produktu. Umiejętności zdobyte przez nas zespół w wyniku wieloletniego doświadczenia w branży pozwalają nam na absolutną pewność co do jakości świadczonych przez nas usług. Potwierdzeniem tego są liczne pozytywne opinie naszych klientów, którzy potwierdzają, że regeneracja akumulatora Ingersoll Rand pozytywnie wpływa na jego pracę i spełnia wszelkie oczekiwania.

Jakie korzyści płyną z regeneracji akumulatora?

Opłacalność i ekologia. Zregenerowanie akumulatora stanowi o wiele mniejszy wydatek niż kupno nowego. Zaś ze względów ochrony środowiska, regeneracja akumulatora pozwala uchronić naturę przez negatywnym wpływem zużytych akumulatorów, których proces utylizacji jest niezwykle długi i skomplikowany - a substancje zawarte w akumulatorach mogą wyrządzić środowisku naprawdę wielką szkodę.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów

Opinie klientów

    Regeneracja dla Wymagających!

    Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

    Sprawdź Teraz!