Lista dostępnych akumulatorów do urządzeń marki DeWalt

W codziennych pracach remontowych czy podczas majsterkowania doskonale sprawdzają się wkrętarki DeWalt . Zasilane akumulatorem wkrętarki są niezbędnym narzędziem ułatwiającym i wspomagającym pracę zarówno w typowych pracach budowlani remontowych, jak też drobnych domowych naprawach. Eksploatacja urządzenia wiąże, się z wymianą akumulatora na nowy. W naszej ofercie znajdują się akumulatory najwyższej jakości dedykowane do konkretnych urządzeń, spełniające wszelkie normy . Oferowane przez nas baterie do wkrętarek DeWalt wykonane są wyłącznie z najbardziej wytrzymałego tworzywa, po to aby służyły nawet w najtrudniejszych warunkach. Zasilanie w bateriach dostarczają wysokiej klasy ogniwa li-ion, lub Ni-MH cechujące się długą żywotnością i niezawodną wydajnością, umożliwiającą długotrwałą pracę bez konieczności ładowania .  

 Akumulatory z naszej oferty są zbudowane na ogniwach niklowo-kadmowych (NiCd) oraz niklowo-metylo-wodorkowych (NiMh). Baterie do wkrętarek zbudowane na ogniwach NiMh nie posiadają efektu pamięci i mogą być w każdym czasie doładowywane. Sprzedawane przez nas ogniwa nadają się do wielokrotnego ładowania i rozładowywania. W ofercie znajdą Państwo przede wszystkim akumulatory w najwyższej pojemności nawet do  3000mAh,  co umożliwia korzystanie z urządzenia znacznie dłużej niżeli na standardowej baterii .  

Poza szeroką ofertą  akumulatorów do wkrętarek DeWalt w naszym asortymencie znajdziecie państwo także baterie do wielu innych elektronarzędzi Baterie te są dedykowane dla poszczególnych modeli jak też uniwersalne umożliwiające zastosowanie w kilku modelach danego producenta.  Aby znaleźć odpowiedni model do swojego narzędzia najlepiej wpisać w naszą wyszukiwarkę model akumulatora. Kod zazwyczaj znajduje się na nalepce ze specyfikacją. W naszym sklepie ponadto można nabyć ładowarki przeznaczone do ładowania akumulatorów takich firm jak Bosch,  Makita, DeWalt,  oraz Milwauke . Wszystkie produkty są nowe, fabrycznie zapakowane oraz opatrzone gwarancją producenta .     

Oferta akumulatorów do elektronarzędzi firmy DeWalt od polskiego producenta. Akumulatory na markowych ogniwach Sanyo, Samsung, Panasonic z gwarancją od 12 do 24 miesięcy.
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 79 produktów

Regeneracja dla Wymagających!

Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

Sprawdź Teraz!