Lista dostępnych akumulatorów do urządzeń marki Hitachi

W stałej ofercie sprzedażowej naszego sklepu internetowego znajdują się zamienniki akumulatorów do elektronarzędzi produkowanych przez firmę Hitachi. Staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów, dlatego też zapewniamy szybki czas realizacji zamówienia bez względu na to, czy wybiorą Państwo akumulatory do Hitachi z oferty standardowej, czy też zdecydują się Państwo na akumulator dedykowane.
Akumulator specjalnie dla Państwa
Dbamy o to, by jak największa liczba naszych Klientów mogła zakupić w naszym sklepie baterie dopasowane do posiadanych urządzeń marki Hitachi. Z tego powodu oferujemy możliwość tworzenia akumulatorów dedykowanych, które powstają w oparciu o ogniwa renomowanych producentów takich jak Panasonic lub Sanyo. Ogniwa te oraz ogniwa BAK stosowane w akumulatorach ze stałej oferty wyróżniają się wysoką wydajnością prądową. Ponadto dzięki temu, iż są to we większości przypadków ogniwa litowo-jonowe, nie posiadają one efektu pamięci, który w znaczącym stopniu wpływa na skrócenie żywotności baterii.


Duży wybór za rozsądną cenę

Dostępne u nas zamienniki akumulatorów do Hitachi pasują do dużej liczby elektronarzędzi tejże marki. Listę sprzętów, do których przystosowany jest dany zamiennik, można znaleźć w opisie każdego z nich. W opisie tym zamieszczony jest też wykaz baterii, które mogą być nim zastąpione.

W naszym sklepie mogą Państwo nabyć zamienniki do Hitachi w rozsądnych cenach. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór modeli, których pojemność wynosi od 2000 do 3000 mAh. Ponadto wytwarzają one napięcie wahające się od 12 do 18 V.


Regeneracja akumulatorów

Nasi Klienci mają także okazję skorzystać z możliwości regeneracji akumulatorów przy wykorzystaniu nowych, testowanych ogniw. Na usługi tego typu udzielamy 24-miesięcznej pisemnej gwarancji, dzięki której mogą mieć Państwo pewność, że bateria będzie działać niezawodnie przez długi czas.


Obudowy do zadań specjalnych

Projektując nasze zamienniki do elektrourządzeń Hitachi zadbaliśmy też o to, by były one wyposażone w trwałe i solidne obudowy, które znacznie poprawiają komfort ich użytkowania. Dzięki obudowom tym zyskują Państwo gwarancję, że akumulator nie ulegnie zniszczeniu w przypadku upadku bądź uderzenia. Jest to szczególnie ważna cecha dla tych z Państwa, którzy korzystają z elektronarzędzi podczas pracy na wysokości lub w trakcie dużych remontów. Materiały użyte do produkcji obudów są także elastyczne, dzięki czemu chronią one ogniwa i nie dopuszczają do ich uszkodzenia.
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 43 produktów

Opinie klientów

    Regeneracja dla Wymagających!

    Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

    Sprawdź Teraz!