Toshiba

Toshiba

Jest 21 produktów.

Japoński producent komputerów przenośnych, firma Toshiba to ceniona marka na polskim i światowym rynku laptopów. Niestety, nawet jedna z lepszych firm produkujących laptopy nie ustrzega się przed defektem baterii, które najzwyczajniej w świecie zużywają się, ograniczając możliwości mobilne laptopa do zera. Mają Państwo problem ze swoim laptopem ...

Japoński producent komputerów przenośnych, firma Toshiba to ceniona marka na polskim i światowym rynku laptopów. Niestety, nawet jedna z lepszych firm produkujących laptopy nie ustrzega się przed defektem baterii, które najzwyczajniej w świecie zużywają się, ograniczając możliwości mobilne laptopa do zera. Mają Państwo problem ze swoim laptopem Toshiba? Bateria nie starcza nawet na włączenie? Czas na zmianę i poprawę wygody użytkowania swojego komputera przenośnego z logiem firmy Toshiba.

Znajdują się Państwo w kategorii, która gromadzi wszystkie baterie dedykowane do laptopów Toshiba. Oferowane akumulatory mają pojemność od 4400mAh do 8800mAh w napięciach od 10,8V do 14,8V. Pasują idealnie do następujących modeli Toshiba: Satellite, Tecra, Equium, L, A, C oraz serii P.

Zapraszamy do zakupu baterii dedykowanych do laptopów marki Toshiba. Niska cena, wysoka jakość, żywotność akumulatorów i wygoda z użytkowania notebooka, która nie będzie już ograniczana przez niesprawną baterię. To właśnie oferuje nasz sklep!

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 21 z 21 produktów

Regeneracja dla Wymagających!

Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

Sprawdź Teraz!