HP

HP

Jest 47 produktów.

Hawlett-Packard, firma znana pod skrótem HP, która jest fundamentalnym producentem laptopów i urządzeń przenośnych na całym świecie. W Polsce laptopy HP cieszą się dużym uznaniem. Niestety, nawet one muszą ukłonić się przed nieodwracalnymi problemami z wyczerpanymi i zużytymi bateriami. Kupowane razem z laptopem ogniwa sprawdzają się do czasu - ...

Hawlett-Packard, firma znana pod skrótem HP, która jest fundamentalnym producentem laptopów i urządzeń przenośnych na całym świecie. W Polsce laptopy HP cieszą się dużym uznaniem. Niestety, nawet one muszą ukłonić się przed nieodwracalnymi problemami z wyczerpanymi i zużytymi bateriami. Kupowane razem z laptopem ogniwa sprawdzają się do czasu - intensywne użytkowanie laptopa kończy się wyczerpaniem akumulatora. W efekcie laptop przestaje być mobilny. Jeżeli spotkała Państwa taka sytuacja, laptop HP nagle przestał być mobilny - czas zająć się baterią. Najwyższy czas ją wymienić.

Prezentowany dział oferuje baterie do laptopów marki HP. Oferujemy baterie o pojemności od 4400mAh do 8800mAh. Baterie pasują do serii HP oznaczanej nazwami: DV, V, HDX, Probook, 6000+, 4000+, NC, Compaq, NX oraz Business.

Jeżeli więc posiadają Państwo notebook'a marki HP, który nie działa z powodu wyczerpanej lub uszkodzonej baterii - zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i do zakupienia odpowiedniego, wydajnego akumulatora, który tchnie w Państwa laptopa nowe życie.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 47 produktów

Regeneracja dla Wymagających!

Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

Sprawdź Teraz!