Lista dostępnych akumulatorów do urządzeń marki Hilti

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo nabyć wysokiej klasy akumulatory Hilti, które są najlepszymi dostępnymi na rynku zamiennikami. Nasze kilkuletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć solidne baterie, które pasują do większości urządzeń Hilti.
Gotowość do działania

Oferowane przez nas zamienniki do akumulatorów Hilti są gotowe do działania od razu po włożeniu do urządzenia. Są więc one w pełni kompatybilne ze wskazanymi na liście elektronarzędziami. W przypadku gdy poszukują Państwo akumulatorów, które nie są dostępne w naszej stałej ofercie, mogą Państwo złożyć zamówienie indywidualne na zamiennik o wskazanych parametrach. Zadbaliśmy o to, by baterie dedykowane dla konkretnego urządzenia, były tworzone w oparciu o ogniwa firmy Panasonic i Sanyo.


Długa gwarancja

Produkowane przez nas akumulatory do elektronarzędzi marki Hilti powstają w oparciu jedynie o nowe ogniwa litowo-jonowe oraz niklowo-metalowo-wodorkowe. Wszystkie ogniwa, które wykorzystujemy do produkcji, przechodzą przez testy, dzięki czemu możemy zagwarantować ich doskonałą jakość oraz bezawaryjne działanie przez długi czas
.

Wszystkie akumulatory ze stałej oferty sprzedażowej objęte są gwarancją o długości 12 miesięcy z możliwością jej przedłużenia. W przypadku akumulatorów dedykowanych zapewniamy ich bezawaryjność przez okres 24 miesięcy.


Możliwa regeneracja oryginalnych akumulatorów

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy również możliwość skorzystania z usługi regeneracji posiadanych przez nich akumulatorów. Nie zmuszamy naszych odbiorców do zakupu nowych zamienników - pozwalamy im wybrać pomiędzy nimi a regeneracją. Regenerowane przez nas akumulatory objęte są 18-miesięczną pisemną gwarancją, dzięki której mogą mieć Państwo pewność, że w razie jakiejkolwiek awarii otrzymają Państwo nową, niezawodną baterię.

Korzystając z usługi regeneracji w naszym sklepie, mogą być Państwo spokojni, że odnowiona przez nas bateria będzie cechowała się wysoką pojemnością, które nie będzie sztucznie zawyżana.
Więcej
Pokazuje 1 - 19 z 19 produktów

Regeneracja dla Wymagających!

Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

Sprawdź Teraz!