Samsung

Samsung

Jest 17 produktów.

Laptopy marki Samsung to ikona prostoty, funkcjonalności, wygody i wydajności. Niestety, rzeczona wydajność spada, gdy laptop obniża swoją mobilną sprawność i wyłącza się w najmniej oczekiwanym momencie. To znany scenariusz, gdy bateria rozładowuje się zbyt szybko, szargając nerwy użytkowników. Stworzyliśmy baterię, gdzie zgromadziliśmy wszystki...

Laptopy marki Samsung to ikona prostoty, funkcjonalności, wygody i wydajności. Niestety, rzeczona wydajność spada, gdy laptop obniża swoją mobilną sprawność i wyłącza się w najmniej oczekiwanym momencie. To znany scenariusz, gdy bateria rozładowuje się zbyt szybko, szargając nerwy użytkowników. Stworzyliśmy baterię, gdzie zgromadziliśmy wszystkie baterie dedykowane do modeli marki Samsung. Mogą Państwo szybko, skutecznie i co najważniejsze - bez ponoszenia nadmiernie dużych kosztów wymienić wadliwą i wyczerpaną baterię na zupełnie nowy akumulator, idealnie pasujący do Państwa modelu.

Oferta obejmuje baterie do modeli znanych oraz tych, które nie zyskały popularności na światowej arenie laptopów w wykonaniu firmy Samsung. Sprzedajemy baterie pasujące do modeli R oraz N. Pojemność akumulatorów od 4400mAh do 6600mAh.

W razie problemów ze znalezieniem odpowiedniej baterii do wskazanego przez Państwa laptopa - prosimy o pilny kontakt z działem obsługi klienta. Pomożemy w wyborze i wskażemy pasujący akumulator.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 17 z 17 produktów

Opinie klientów

    Regeneracja dla Wymagających!

    Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

    Sprawdź Teraz!