Hitachi

Hitachi

Jest 42 produktów.

Akumulatory do elektronarzędzi marki Hitachi - znanego producenta solidnych i trwałych narzędzi. Jednak mobilność i możliwość wykorzystywania sprzętów tej znanej marki może stanąć pod wielkim znakiem zapytania, gdy oryginalne baterie zostaną zużyte, a ich ponowne naładowanie na niewiele się zda. Wtedy czas na zmiany - czas zapoznać się z ofertą ...

Akumulatory do elektronarzędzi marki Hitachi - znanego producenta solidnych i trwałych narzędzi. Jednak mobilność i możliwość wykorzystywania sprzętów tej znanej marki może stanąć pod wielkim znakiem zapytania, gdy oryginalne baterie zostaną zużyte, a ich ponowne naładowanie na niewiele się zda. Wtedy czas na zmiany - czas zapoznać się z ofertą naszego sklepu.

Przygotowaliśmy spis wszystkich zamienników akumulatorów dedykowanych do urządzeń Hitachi. Baterie idealnie pasują do wielu modeli tej marki, zastępując z powodzeniem oryginalne i drogie ogniwa. Oczywiście oferowane akumulatory nie ustępują jakością, właściwościami zasilającymi lub solidnością - zostały zbudowane na bazie oryginalnych baterii, jednak twórcy zadbali także o poprawę kilku niewielkich mankamentów. W ofercie znajdą Państwo baterie do elektronarzędzi Hitachi o pojemność od 2000mAh do 3000mAh. Akumulatory są zbudowane na ogniwach NiCd, NiMh oraz li-ion.

W przypadku pojawienia się pytań lub konieczności skorzystania z pomocy w doborze baterii - zapraszamy d kontaktu z działem obsługi klienta.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 42 produktów

Regeneracja dla Wymagających!

Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

Sprawdź Teraz!