Sony

Sony

Jest 4 produktów.

Znajdują się Państwo w dziale z bateriami dedykowanymi do notebooków Sony. Zebraliśmy tutaj wszystkie akumulatory, które pasują do laptopów tego producenta. Skupiliśmy się na jakości oraz niskiej cenie, zapewniając baterie zamienne do laptopów znanej i cenionej marki Sony. Jeżeli więc Państwa laptop nie wytrzymuje nawet kilku minut na pracującej...

Znajdują się Państwo w dziale z bateriami dedykowanymi do notebooków Sony. Zebraliśmy tutaj wszystkie akumulatory, które pasują do laptopów tego producenta. Skupiliśmy się na jakości oraz niskiej cenie, zapewniając baterie zamienne do laptopów znanej i cenionej marki Sony. Jeżeli więc Państwa laptop nie wytrzymuje nawet kilku minut na pracującej baterii lub ogniwo nagle przestało działać, nie pozwalając się naładować - to oznaka, że warto przejrzeć ofertę naszego sklepu i dokonać zakupu.

Oferujemy baterie pasujące do serii Sony oznaczonej literami VGB-BPL oraz VGA-BPS. Wszystkie baterie w ofercie cechują się pojemnością 4400 MAH (10,8 V).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na baterie do laptopów Sony. Jeżeli mają Państwo problem ze znalezieniem baterii pasującej do posiadanego przez Państwa modelu - zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Pomożemy w doborze i przeprowadzimy przez proces zakupu baterii, aby jak najszybciej mogli Państwo cieszyć się nowym akumulatorem.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów

Regeneracja dla Wymagających!

Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

Sprawdź Teraz!