Fujitsu Siemens

Jest 1 produkt.
Fujitsu Siemens to japońsko - niemiecki producent laptopów, które cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego - laptopy te okazują się niezawodne zarówno do pracy biurowej, jak i indywidualnego użytkowania w domu. Ich wydajność to zasługa między innymi najwyżej jakości baterii, które pozwalają na kilka godzin solidnej pracy w sytuacjach, gdy ...
Fujitsu Siemens to japońsko - niemiecki producent laptopów, które cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego - laptopy te okazują się niezawodne zarówno do pracy biurowej, jak i indywidualnego użytkowania w domu. Ich wydajność to zasługa między innymi najwyżej jakości baterii, które pozwalają na kilka godzin solidnej pracy w sytuacjach, gdy nie mamy dostępu do prądu.

KIEDY BATERIA NIEDOMAGA...

Czasami jednak bateria się zużywa i użytkownicy laptopów stają przed sytuacją, kiedy muszą zakupić nowy akumulator. Dla niektórych odnalezienie baterii kompatybilnej z modelem sprzętu jest nie lada wyzwaniem. Z tego powodu postanowiliśmy stanąć na wysokości zadania i wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów, oferując szeroki wachlarz baterii dopasowanych do różnych modeli laptopów Fujitsu Siemens.
W opisie każdej baterii zamieściliśmy szczegółowe informacje o tym, do jakich modeli laptopów dana bateria jest przeznaczona, a także jakie rodzaje baterii może zastępować. Jeśli jednak informacje te nie rozwieją wszystkich wątpliwości, to z pewnością nasz dział obsługi klienta zawsze chętnie udzieli dodatkowych informacji i pomoże w dokonaniu satysfakcjonującego wyboru.

TYLKO SPRAWDZONE PRODUKTY

Oferowane przez nas baterie są nowe oraz przetestowane, nie ma więc powodów do obaw, co do ich działania. Cechują się wysoką wydajnością, dzięki czemu praca laptopa będzie możliwa w najróżniejszych okolicznościach. Do tego udzielamy dwunastomiesięcznej gwarancji na wszystkie baterie Fujiitsu, a także oferujemy możliwość ich zwrotu w przeciągu czternastu dni kalendarzowych. Do zalet można też dopisać bardzo atrakcyjne ceny naszych akumulatorów, wypracowane przez siedem lat naszej działalności na tym rynku branżowym.
Aby zaspokoić ciekawość klienta w kwestiach sposobu obchodzenia się z bateriami, przy każdej baterii umieściliśmy wyczerpujące FAQ, w którym znalazły się informacje, między innymi, o tym czy wyciągać baterię z laptopa przy podłączonym zasilaczu, jakiego czasu pracy baterii się spodziewać, czy też jakie są możliwości regeneracji starej baterii.
Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 produktu

Opinie klientów

    Regeneracja dla Wymagających!

    Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

    Sprawdź Teraz!