Ibm/Lenovo

Ibm/Lenovo

Jest 37 produktów.

Baterie pasujące do laptopów marki Ibm/Lenovo to dział, który jest zgromadzeniem wszystkich akumulatorów pasujących do znanej i cenionej marki produkującej komputery przenośne. Niestety, nawet najlepszy laptop po długim i intensywnym działaniu na załączonych akumulatorach wreszcie odmawia posłuszeństwa, wyczerpując akumulator do granic możliwośc...

Baterie pasujące do laptopów marki Ibm/Lenovo to dział, który jest zgromadzeniem wszystkich akumulatorów pasujących do znanej i cenionej marki produkującej komputery przenośne. Niestety, nawet najlepszy laptop po długim i intensywnym działaniu na załączonych akumulatorach wreszcie odmawia posłuszeństwa, wyczerpując akumulator do granic możliwości. Ta kategoria jest dla wszystkich, którzy szukają baterii do laptopów Ibm/Lenovo - jeden zakup sprawi, że Państwa laptop znów powróci do grona tych przenośnych i niesprawiających problemów z krótkotrwałym czasem działania na baterii!

W ofercie naszego sklepu znajdą państwo baterie do następujących modeli laptopów Ibm/Lenovo: seria T, 3000, seria C, seria N, seria R, seria G, seria Y oraz seria S. Oferowane akumulatory cechują się pojemnością od 4400mAh do 6600mAh.

Czas najwyższy tchnąć w Państwa laptopa nową iskierkę. Iskierkę energetyczną, która będzie pochodzić z nowej, wydajnej i żywotnej baterii oferowanej przez nasz sklep! Zapraszamy do zakupów.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 37 produktów

Opinie klientów

    Regeneracja dla Wymagających!

    Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

    Sprawdź Teraz!