DeWalt

DeWalt

Jest 9 produktów.

Nie ma co się oszukiwać, akumulator jest elementem niezbędnym dla każdego urządzenia elektrycznego. Bez niego nie jesteśmy w stanie nigdzie pojechać, włączyć telefonu komórkowego czy zrobić zdjęcia aparatem fotograficznym. Dlatego tak ważne jest, aby funkcjonował on w sposób sprawny i bezproblemowy. Niestety, po pewnym czasie akumulatory w naszy...

Nie ma co się oszukiwać, akumulator jest elementem niezbędnym dla każdego urządzenia elektrycznego. Bez niego nie jesteśmy w stanie nigdzie pojechać, włączyć telefonu komórkowego czy zrobić zdjęcia aparatem fotograficznym. Dlatego tak ważne jest, aby funkcjonował on w sposób sprawny i bezproblemowy. Niestety, po pewnym czasie akumulatory w naszych urządzeniach i elektronarzędziach mogą odmawiać posłuszeństwa. Częste wyładowywanie się ich mocy to tylko jeden problem, z jakim musimy się zmagać. Dla wielu osób trudności pracy akumulatora to prosta droga do konieczności jego wymiany. Nie jest to jednak jedyna ewentualność, czego dowodem jest regeneracja DeWalt.

Najwyższa jakość

Nasz sklep oferuje kompleksową obsługę w dziedzinie regeneracji zużytych akumulatorów. W naszej pracy wykorzystujemy najlepsze ogniwa DeWalt, które są gwarantem skutecznego działania i wydłużonego działania urządzeń bezpośrednio po tym procesie. Wszelkie etapy, od demontażu starych ogniw, po czyszczenie obudowy, aż do skręcania obudowy i realizacji potrzebnych testów wykonujemy z najwyższą starannością. Dzięki regeneracji DeWalt, Państwa akumulatory zyskują nowe życie. Wszystko to sprawia, że możliwe staje się zachowanie oryginalnej obudowy, co oczywiście przekłada się na dalsza pracę baterii. Wykonywane przez nas czynności regeneracyjne połączone są z realizacją rozmaitych modyfikacji, które mają wpływ na zwiększenie mocy i pojemności akumulatora elektronarzędzi.

Czas realizacji regeneracji

Realizacja zleconych usług odbywa się w sposób sprawny i szybki - w przypadku akumulatorów o mocy od 7,2 do 12V trwa ona do trzech dni roboczych, natomiast przy akumulatorach 24-36V czas ten nie przekracza pięciu dni. Chcemy także podkreślić, iż regeneracja DeWalt objęta jest pisemną reklamacją, która w zależności od rodzajów ogniw trwa od 6 do nawet 24 miesięcy. Dzięki temu zyskuje Państwo poczucie bezpieczeństwa i pewność najwyższej jakości wykonywanych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnej regeneracji akumulatorów do DeWalt.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 produktów

Regeneracja dla Wymagających!

Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

Sprawdź Teraz!