Naszą przygodę z bateriami rozpoczeliśmy 3 lata temu. Początkowo przygoda ta miała formę zainteresowania, które szybko przerodziło się w hobby wykonywane po godzinach pracy i codziennych obowiązkach. W 2010 r. nawiązaliśmy współpracę z licznymi serwisami laptopów, gdzie w ramach zleceń zajmowaliśy się między innymi regeneracją baterii. W lipcu 2011 r. podjeliśmy decyzję o rozpoczęciu działalności gospodarczej , której początkowo głownym przedmiotem była sprzedaż zamienników baterii do laptopów. Po trzech miesiącach działalności rozszerzyliśmy profil naszej firmy o baterie do aparatów fotograficznych oraz baterie do elektronarzędzi.

W celu uwiarygodnienia, iż jesteśmy legalnie działającą firmą, udostępniamy Państwu poniżej dokumenty rejestrowe naszej firmy, zapewniając jednocześnie, iż nie zawiedziemy powierzonego nam przez Państwa zaufania.

Do pobrania:


Regeneracja dla Wymagających!

Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

Sprawdź Teraz!