Zapraszamy osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze zainteresowane długoterminową współpracą z naszą firmą. W ramach stałej współpracy nie obowiązuje żadna minimalna wartość zamówienia oraz nie są Państwo zobligowani do podpisywania jakichkolwiek umów cywilnoprawnych. Współpraca polega na stałym zlecaniu naszej firmie dostarczania baterii na wskazany przez Państwa adres np.: siedziba Państwa firmy. Szczególnie zapraszamy do współpracy serwisy komputerów przenośnych oraz sprzedawców detalicznych baterii do laptopów, aparatów fotograficznych, bądź elektronarzędzi. W przypadku stałej współpracy od trzeciego zrealizowanego w naszej firmie zamówienia otrzymują Państwo stały kod rabatowy, który uprawnia do zniżki przy każdym następnym zamówieniu. Rabat ulega zwiększaniu wraz ze wzrostem liczby zamówień. Od szóstego zrealizwoanego w naszym sklepie zamówienia istnieje możliwość sprzedaży z odroczonym terminem płatności.

Oferta sprzedaży hurtowej skierowana jest przede wszystkim do masowych sprzedawców detalicznych. Oferta hurtowa dotyczy jednorazowego zakupu minimum 6 sztuk baterii. W przypadku sprzedaży hurtowej istnieje możliwość indywidualnej negocacji ceny oraz odroczonego terminu płatności. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z naszą firmą.


Regeneracja dla Wymagających!

Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

Sprawdź Teraz!