AEG 7,2V 1500mAh NiCd
AEG 7,2V 1500mAh NiCd
AEG 7,2V 1500mAh NiCd
AEG 7,2V 1500mAh NiCd
AEG 7,2V 1500mAh NiCd

AEG 7,2V 1500mAh NiCd

A10

Pojemność baterii: 1500mAh
Napięcie: 7,2V
Rodzaj ogniw: NiCd
Marka ogniw: Lishen
Stan: Nowa
Gwarancja: 12 miesięcy

Wybierz inną pojemność akumulatora

Pasuje do następujących modeli elektronarzędzi AEG

◾ A10 ◾ ABE10 ◾ ABS10 ◾ ABSE10 ◾ AL7 ◾ P.7 ◾ ABS10 ◾ P7.2 ◾ BD1020 ◾ BD1020CD ◾ CD1020CR ◾ HBD72TR ◾

 

Zastępuje akumulatory o oznaczeniach

◾ A10 ◾ AG-724CN ◾ AL7 ◾ N-72 ◾ B-72A ◾ B72A ◾ P7.2 ◾

 

Jeżeli nie znalazłeś na powyższej liście swojego modelu urządzenia bądź akumulatora, to napisz do nas przy pomocy formularza kontaktowego. Nasz dział handlowy pomoże Ci znaleźć odpowiedni akumulator, albo zaproponuje inne rozwiązanie.

Zalety naszych akumulatorów

MOCNE ZGRZEWY

Nasze akumulatory do DeWalt pracują często w bardzo trudnych warunkach. Dlatego podczas ich produkcji wykorzystujemy do zgrzewania ogniw gruby (0,3 mm) nikiel. Wymagająca praca wpływa na nagrzewanie się akumulatora i przy cienkich zgrzewach mogłaby doprowadzić do ich przepalenia i tym samym całkowitego uszkodzenia akumulatora. W LUPO zgrzewamy ogniwa tak, by połączenie było mocne i wytrzymałe.

GWARANCJA

Potrzebujesz akumulatora, który będzie działał sprawnie przez długi czas? Akumulator do DeWalt od LUPO spełnia to założenie. Jesteśmy bezpośrednim producentem akumulatorów i na każdą baterię udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. Po upływie tego czasu możesz liczyć też na serwis pogwarancyjny. W zakres naszych usług wchodzi również regeneracja akumulatorów, która obniża ich koszt i pozwala Ci zaoszczędzić.

PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ

Akumulator do DeWalt będzie działał poprawnie z oryginalną ładowarką oraz z ładowarką błyskawiczną. Wyposażamy nasze akumulatory w dodatkowe styki, które potrzebne są przy ładowaniu błyskawicznym (styk temperatury i rezystora). Dwustronna kompatybilność akumulatorów sprawia, że nie musisz wymieniać ładowarki. Pracujesz na tym samym narzędziu co dotychczas i ładujesz je tą samą ładowarką, a akumulator możesz wykorzystać do zasilania kilkunastu różnych narzędzi DeWalt.

WYŁĄCZNIE OGNIWA WYSOKOPRĄDOWE

Zastosowanie wysokoprądowych ogniw sprawia, że akumulator do DeWalt może być używany do prac pod dużymi obciążeniami. Ogniwa wysokoprądowe zapewniają większą moc akumulatora i chronią przed zatrzymywaniem pracy urządzenia.

REALNA POJEMNOŚĆ OGNIW

Akumulator do DeWalt na ogniwach NiMH jest wolny od toksycznych substancji i wyjątkowo wydajny. Dbamy o to, by realna pojemność ogniw akumulatora była dokładnie taka, jak ta podana w specyfikacji. Każdy akumulator jest składany w naszym warsztacie i dokładnie sprawdzany przed wysyłką. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych urządzeń. Akumulator może być stosowany zamiennie za baterię NiCd.

DOŚWIADCZENIE

Akumulatorami zajmujemy się od 2007 roku. Do tej pory wyprodukowaliśmy już kilka tysięcy akumulatorów do elektronarzędzi i drugie tyle zregenerowaliśmy. Jesteśmy jedynym w Polsce producentem, który wytwarza urządzenia od podstaw. W procesie produkcyjnym stosujmy zarówno markowe, jak i niemarkowe ogniwa, a każdy nasz produkt przechodzi dokładne testy jakościowe.

Pojemność baterii
1500mAh
Napięcie baterii
7,2V
Rodzaj ogniw
Nicklowo-cadmowa (NiCd)
Marka ogniw
Lishen
Liczba ogniw
6
Stan
Nowa
Gwarancja
12 miesięcy
Zastosowanie
Zamiennik
Pojemność baterii: 1500mAhNapięcie: 7,2VRodzaj ogniw: NiCdMarka ogniw: LishenStan: NowaGwarancja: 12 miesięcy Wybierz inną pojemność akumulatora 1,5Ah 1,9Ah 2,0Ah 3,0Ah 3,3Ah
Pojemność baterii: 2000mAhNapięcie: 7,2VRodzaj ogniw: NiCdMarka ogniw: LishenStan: NowaGwarancja: 12 miesięcy Wybierz inną pojemność akumulatora 1,5Ah 1,9Ah 2,0Ah 3,0Ah 3,3Ah
Pojemność baterii: 3300mAhNapięcie: 7,2VRodzaj ogniw: NiMhMarka ogniw: LishenStan: NowaGwarancja: 12 miesięcy Wybierz inną pojemność akumulatora 1,5Ah 1,9Ah 2,0Ah 3,0Ah 3,3Ah
Pojemność baterii: 1900mAhNapięcie: 7,2VRodzaj ogniw: NiCdMarka ogniw: PanasonicStan: NowaGwarancja: 24 miesiące Wybierz inną pojemność akumulatora 1,5Ah 1,9Ah 2,0Ah 3,0Ah 3,3Ah
Pojemność baterii: 3000mAhNapięcie: 7,2VRodzaj ogniw: NiMhMarka ogniw: PanasonicStan: NowaGwarancja: 24 miesiące Wybierz inną pojemność akumulatora 1,5Ah 1,9Ah 2,0Ah 3,0Ah 3,3Ah

1) Odpowiednia temperatura pracy. Jak powszechnie wiadomo akumulatory bardzo źle znoszą pracę w skrajnych temperaturach. Jeżeli chcą Państwo wydłużyć żywotność swojej baterii, to należy unikać zbyt mocnego przeciążania akumulatora. Jeżeli nasz akumulator pracuje bardzo długi okres czasu, przez co jest najprawdopodobniej mocno nagrzany, to najrozsądniej jest wyciągnąć go z urządzenia i odczekać 10-15 minut, aż ostygnie.

2) Przeładowanie akumulatorów
Jeżeli chcemy, aby nasze akumulatory cieszyły się bardzo dużą żywotnością, to należy również unikać ich zbyt głębokiego rozładowania. Jeżeli podczas codziennej pracy na akumulatorze, zaobserwują Państwo dość duży spadek wydajności urządzenia, które zasilane jest akumulatorem, to jak najszybciej powinnyście przerwać pracę i podłączyć akumulator do ładowarki.

3) Relaks akumulatora
Pamiętać musimy również i o tym, że rozładowany akumulator do prawidłowego działania potrzebować będzie około 5 minut tzw. "swobodnego ładowania" zanim podłączony zostanie do zwykłego ładowania. Podczas "swobodnego ładowania" znacząco spadnie temperatura naszego akumulatora, co będzie miało oczywiście bardzo korzystny wpływ podczas późniejszego ładowania.

4) Odpowiednie przechowywanie akumulatora
Na żywotność akumulatorów bardzo duży wpływ ma również ich odpowiednie przechowywanie. Jeżeli nie będziemy korzystać z akumulatora w najbliższym czasie, to warto naładować go na poziomie 60-70%. Naładowany akumulatora należy odłożyć w bezpieczne miejsce, gdzie panować będzie dodatnia temperatura.

5) Formatowanie akumulatora
Jeżeli posiadamy akumulatory oparte na popularnych ogniwach NiCd, to pamiętać należy również i o tym, że może w nich występować tzw. „efekt pamięci”. Jeżeli chcą Państwo zniwelować to zjawisko, to akumulatory z ogniwami NiCd powinno się przynajmniej raz na trzy cykle do końca rozładować, a następnie naładować na 100%. Dzięki tym działaniom zachowamy maksymalną pojemność akumulatora.

Często zadawane pytania... oraz odpowiedzi :-)

Jeżeli mój poprzedni akumulator był NiCd, a obecnie posiadam NiMh, czy moja stara ładowarka będzie działała prawidłowo?
Należy pamiętać, iż akumulatory, które zostały zbudowane są zarówno na ogniwach NiCD oraz NiMh, mogą pracować w tych samych przedziałach napięć. Również posiadają ten sam prąd ładowania. Tym samym praktycznie każda ładowarka NiCd może obsługiwać również akumulator NiMh. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie działania ładowarki lub akumulatorów, serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta.

Czy po zakończeniu pracy każdorazowo należy wyciągać akumulator z urządzenia?
Warto pamiętać, iż jeżeli nasz akumulator nie jest aktualnie używany, może pozostać w urządzeniu. Należy przy tym mieć świadomość, iż pozostawiając go tam na dłużej, może się rozładować. Dlatego istotne jest, aby naładować go do minimum 60%, jeżeli nie chcemy aby uległ rozładowaniu.

Gwarantowany czas pracy na akumulatorze
Należy wiedzieć, iż gwarantowany czas pracy na danym akumulatorze jest uzależniony od obciążenia akumulatora w danym momencie. Na przykład jeżeli używamy akumulatora do wkręcania wkrętów, potrzebujemy na to mniej energii, niż przykładowo podczas pracy z piłą łańcuchową i tym samym czas pracy może być dłuższy. Niestety urządzenia takie jak między innymi piła łańcuchowa posiadają przepływ prądu ponad 25A, dlatego czas pracy jest krótszy.

Jaka jest różnica pomiędzy akumulatorami NiCd a NiMh?
Nowszym modelem są ogniwa NiMh. Ich podstawową zaletą jest fakt, iż charakteryzują się większą gęstością energii, jak również brakiem efektu pamięci. Tym samym w przeciwieństwie do akumulatorów NiCd, nowszy model może być doładowywany w każdej chwili, bez utraty swojej pojemności.

Czy można poddać regeneracji stary akumulator?
Jeżeli mają Państwo do regeneracji jakiś akumulator, zapraszamy do naszego działu obsługi klienta. Nasza firma zajmuje się regeneracją aż 95% akumulatorów. Jednak należy pamiętać, iż choć jesteśmy w stanie przygotować praktycznie każdy pakiet ogniw, który jest dostępny na rynku, cena usługi nie składa się tylko z kosztów materiałów. Należy doliczyć również do ceny koszty pracy naszego serwisanta.

Jeżeli zakupiony akumulator nie pasuje do mojego sprzętu, czy mogę go zwrócić?
Sprzedaż internetową prowadzimy od wielu lat, z tego powodu tego typu sytuacje nie są dla nas nowe. Tym samym pragnąc wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i nie sprawiać im żadnych kłopotów, każdy, kto zakupił u nas produkt może go zwrócić w terminie do 14 dni od daty zakupu.

Brak opinii

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.