HILTI B22 21,6V 5200mAh li-ion
HILTI B22 21,6V 5200mAh li-ion
HILTI B22 21,6V 5200mAh li-ion
HILTI B22 21,6V 5200mAh li-ion
HILTI B22 21,6V 5200mAh li-ion
HILTI B22 21,6V 5200mAh li-ion
HILTI B22 21,6V 5200mAh li-ion
HILTI B22 21,6V 5200mAh li-ion

HILTI B22 21,6V 5200mAh li-ion

Hilti B22

Marka akumulatora: Hilti
Napięcie: 21,6V
Liczba ogniw: 12
Pojemność akumulatora: 5200mAh
Typ ogniw: lit-ion
Marka ogniw: Sony
Stan: Zregenerowana
Gwarancja: 24 miesięcy

Wybierz inną pojemność akumulatora

Ogniwa używane w naszych bateriach

W naszych akumulatorach do Hilti firmy Samsung używamy oryginalnych ogniw litowo-jonowych oznaczonych znakiem INR18650-25R . Ogniwa te posiadają pojemność 2600mAh i wydajność na poziomie 25A , co zapewnia bezproblemowe użytkowanie baterii nawet przy dużym obciążeniu. Ogniwa Samsung INR18650-25R to najlepsze ogniwa wysokoprądowe dostępne na rynku.

Jesteśmy jedynym producentem, który oferuje aż 1 rok gwarancji dzięki zastosowaniu wysokoprądowych ogniw Samsung ! Jesteśmy przekonani o doskonałej jakości naszych produktów i nie boimy się ewentualnych napraw gwarancyjnych. Posiadamy wiedzę, sprzęt oraz wszystkie niezbędne komponenty do produkcji i naprawy oferowanych akumulatorów

Tylko przetestowane baterie

Każda bateria regenerowana w naszej firmie przechodzi test wydajności i pojemności . Wraz z regenerowanym akumulatorem prześlemy Państwu schemat rozładowania wraz z pojemnością akumulatora, napięciem początkowym i końcowym. Dlatego masz gwarancję , że otrzymana bateria ma deklarowaną pojemność.

Oryginalna elektronika akumulatora

Jednym z głównych czynników odróżniających nasze regenerowane akumulatory Hilti od chińskiego zamiennika jest oryginalna elektronika Hilti . Oryginalna elektronika gwarantuje pełną kompatybilność ze sprzętem Hilti oraz gwarantuje kompatybilność z ładowarkami.

Zużyte obudowy baterii

Oferowany akumulator jest produktem regenerowanym , dlatego obudowy mogą nosić ślady użytkowania - mogą posiadać przetarcia i zarysowania. Powyższe nie wpływa na poprawną pracę, ponieważ inne elementy baterii są wymieniane na nowe . Oryginalna obudowa to gwarancja trwałości i prawidłowego dopasowania do urządzenia.

Chroniony przed wilgocią

Czy wiesz, że połowa uszkodzeń elektroniki jest spowodowana czynnikami zewnętrznymi? Oryginalna elektronika Hilti jest pokryta grubą warstwą żywicy, która chroni elektronikę przed wilgocią i kurzem. Dlatego jego żywotność jest dłuższa .

Stan wizualny

Jeśli masz wątpliwości co do wizualnego stanu oferowanego akumulatora, obejrzyj nagranie przedstawiające przykładową baterię z tej oferty.

Nie mamy nic do ukrycia

W akumulatorach Hilti używamy tylko oryginalnych ogniw i elektroniki. Nagranie przedstawia przykład pakietu ogniw jaki stosujemy w oferowanych akumulatorach.

Bateria pasuje do następujących elektronarzędzi:

  • ◾ SCW 22-A ◾ SF 22-A ◾ SFH 22-A ◾ SIW 22T-A ◾ TE 4-A22 ◾ WSR 22-A ◾

Zastępuje baterie z oznaczeniami:

  • ◾ B22 / 2.6 ◾ B22 / 3.3 ◾
Pojemność baterii
5200mAh
Napięcie baterii
21,6V
Rodzaj ogniw
Litowo-jonowe
Marka ogniw
Sony
Liczba ogniw
12
Gwarancja
24 miesiące
Brak opinii

1) Odpowiednia temperatura pracy. Jak powszechnie wiadomo akumulatory bardzo źle znoszą pracę w skrajnych temperaturach. Jeżeli chcą Państwo wydłużyć żywotność swojej baterii, to należy unikać zbyt mocnego przeciążania akumulatora. Jeżeli nasz akumulator pracuje bardzo długi okres czasu, przez co jest najprawdopodobniej mocno nagrzany, to najrozsądniej jest wyciągnąć go z urządzenia i odczekać 10-15 minut, aż ostygnie.

2) Przeładowanie akumulatorów
Jeżeli chcemy, aby nasze akumulatory cieszyły się bardzo dużą żywotnością, to należy również unikać ich zbyt głębokiego rozładowania. Jeżeli podczas codziennej pracy na akumulatorze, zaobserwują Państwo dość duży spadek wydajności urządzenia, które zasilane jest akumulatorem, to jak najszybciej powinnyście przerwać pracę i podłączyć akumulator do ładowarki.

3) Relaks akumulatora
Pamiętać musimy również i o tym, że rozładowany akumulator do prawidłowego działania potrzebować będzie około 5 minut tzw. "swobodnego ładowania" zanim podłączony zostanie do zwykłego ładowania. Podczas "swobodnego ładowania" znacząco spadnie temperatura naszego akumulatora, co będzie miało oczywiście bardzo korzystny wpływ podczas późniejszego ładowania.

4) Odpowiednie przechowywanie akumulatora
Na żywotność akumulatorów bardzo duży wpływ ma również ich odpowiednie przechowywanie. Jeżeli nie będziemy korzystać z akumulatora w najbliższym czasie, to warto naładować go na poziomie 60-70%. Naładowany akumulatora należy odłożyć w bezpieczne miejsce, gdzie panować będzie dodatnia temperatura.

5) Formatowanie akumulatora
Jeżeli posiadamy akumulatory oparte na popularnych ogniwach NiCd, to pamiętać należy również i o tym, że może w nich występować tzw. „efekt pamięci”. Jeżeli chcą Państwo zniwelować to zjawisko, to akumulatory z ogniwami NiCd powinno się przynajmniej raz na trzy cykle do końca rozładować, a następnie naładować na 100%. Dzięki tym działaniom zachowamy maksymalną pojemność akumulatora.

Często zadawane pytania... oraz odpowiedzi :-)

Jeżeli mój poprzedni akumulator był NiCd, a obecnie posiadam NiMh, czy moja stara ładowarka będzie działała prawidłowo?
Należy pamiętać, iż akumulatory, które zostały zbudowane są zarówno na ogniwach NiCD oraz NiMh, mogą pracować w tych samych przedziałach napięć. Również posiadają ten sam prąd ładowania. Tym samym praktycznie każda ładowarka NiCd może obsługiwać również akumulator NiMh. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie działania ładowarki lub akumulatorów, serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta.

Czy po zakończeniu pracy każdorazowo należy wyciągać akumulator z urządzenia?
Warto pamiętać, iż jeżeli nasz akumulator nie jest aktualnie używany, może pozostać w urządzeniu. Należy przy tym mieć świadomość, iż pozostawiając go tam na dłużej, może się rozładować. Dlatego istotne jest, aby naładować go do minimum 60%, jeżeli nie chcemy aby uległ rozładowaniu.

Gwarantowany czas pracy na akumulatorze
Należy wiedzieć, iż gwarantowany czas pracy na danym akumulatorze jest uzależniony od obciążenia akumulatora w danym momencie. Na przykład jeżeli używamy akumulatora do wkręcania wkrętów, potrzebujemy na to mniej energii, niż przykładowo podczas pracy z piłą łańcuchową i tym samym czas pracy może być dłuższy. Niestety urządzenia takie jak między innymi piła łańcuchowa posiadają przepływ prądu ponad 25A, dlatego czas pracy jest krótszy.

Jaka jest różnica pomiędzy akumulatorami NiCd a NiMh?
Nowszym modelem są ogniwa NiMh. Ich podstawową zaletą jest fakt, iż charakteryzują się większą gęstością energii, jak również brakiem efektu pamięci. Tym samym w przeciwieństwie do akumulatorów NiCd, nowszy model może być doładowywany w każdej chwili, bez utraty swojej pojemności.

Czy można poddać regeneracji stary akumulator?
Jeżeli mają Państwo do regeneracji jakiś akumulator, zapraszamy do naszego działu obsługi klienta. Nasza firma zajmuje się regeneracją aż 95% akumulatorów. Jednak należy pamiętać, iż choć jesteśmy w stanie przygotować praktycznie każdy pakiet ogniw, który jest dostępny na rynku, cena usługi nie składa się tylko z kosztów materiałów. Należy doliczyć również do ceny koszty pracy naszego serwisanta.

Jeżeli zakupiony akumulator nie pasuje do mojego sprzętu, czy mogę go zwrócić?
Sprzedaż internetową prowadzimy od wielu lat, z tego powodu tego typu sytuacje nie są dla nas nowe. Tym samym pragnąc wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i nie sprawiać im żadnych kłopotów, każdy, kto zakupił u nas produkt może go zwrócić w terminie do 14 dni od daty zakupu.

Marka: Sony
Oznaczenie: VTC5A
Pojemność: 2600mAh
Napięcie nominalne: 3,6V
Maksymalny prąd rozładowania: 35A
Gwarancja: 24 miesiące

Zdjęcia:

Ogniwo Sony używane akumulatorach Ogniwo Sony używane akumulatorach Ogniwo Sony używane akumulatorach

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.