Regeneracja Hilti 12V li-ion Expand

Regeneracja Hilti 12V li-ion

DeWalt DeWalt

Nowy

Marka regenerowanego akumulatora: Hilti
Napięcie: 12V
Liczba ogniw: 4/8 
Typ ogniw: Li-ion 
Marka ogniw: Sanyo/Samsung/Sony
Gwarancja: 12 miesięcy/24 miesiące 

Więcej szczegółów

70,00 zł

brutto

Regeneracja akumulatorów Hilti o oznaczeniach:

B12

 

 

 

 

Zamiast wyrzucać zużyte akumulatory firmy Hilti warto pomyśleć o poddaniu ich regeneracji. To rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i zadbać o środowisko. Oferujemy szybką i profesjonalną regenerację wyżej wymienionych baterii. Przeczytaj, na czym polega regeneracja i w jaki sposób nam ją zlecić.

Regeneracja akumulatorów - na czym polega?

Kiedy mówimy, że akumulator jest zużyty, tak naprawdę zniszczone są jedynie jego ogniwa. Oznacza to, że nie trzeba wyrzucać całego akumulatora do śmieci i kupować nowego. Zamiast tego można poddać stary regeneracji - czyli otworzyć akumulator i wymienić w nim zniszczone ogniwa. Zachowana zostanie stara obudowa i pozostałe części elektroniczne akumulatora. Nasza firma zrobi to dla Państwa w sposób profesjonalny i tani. Sprawdzimy również, czy akumulator funkcjonuje poprawnie, a w razie konieczności dokonamy także wymiany rezystorów i termistora.

Jak przeprowadzamy regenerację akumulatorów?

- Na początku otwieramy akumulator i demontujemy zużyte ogniwa
- Dokładnie czyścimy obudowę akumulatora i poszczególne jego części
- Zgrzewamy nowe ogniwa
- Sprawdzamy, czy rezystory i termistor funkcjonują sprawnie, jeśli nie, montujemy nowe
- Na koniec montujemy pakiet nowych ogniw w obudowie i zamykamy ją.

Dlaczego warto poddawać akumulatory regeneracji?

Przede wszystkim jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Wymiana ogniw w starym akumulatorze kosztuje znacznie mniej niż zakup nowego. Ponieważ zachowana zostaje stara obudowana, nie ma problemu z dopasowaniem akumulatora. Rozwiązanie to jest również bardzo ekologiczne, pozwala ograniczyć ilość zużywanych surowców i produkowanych śmieci.

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Wszystkie zamówienia staramy się realizować bardzo szybko. W przypadku akumulatorów 7,2 V- 18V trwa to 2-3 dni robocze, 24-36 V do pięciu dni roboczych. Czas ten może się nieco wydłużyć, jeśli będziemy mieli wiele zamówień.

Gwarancja

Na nasze usługi udzielamy gwarancji: od sześciu do dwudziestu czterech miesięcy w zależności od wybranego rodzaju ogniw.

W jaki sposób możesz zamówić regenerację akumulatorów Hilti?

Nasza firma, w celu usprawnienia realizacji zamówienia, przyjmuje je do realizacji na trzy sposoby:

1) Poprzez złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym, proszę pamiętać, aby dokładnie sprawdzić pojemność i markę ogniw.
2) Wypełniając formularz widoczny poniżej i wysyłając go załączonego do akumulatora na adres naszego serwisu.

Formularz regeneracji wersja doc.
Formularz regeneracji wersja pdf

3)Zrealizujemy Państwa zamówienie, jeśli po prostu wyślą Państwo do nas akumulator, do którego dołączony będzie Państwa numer telefonu i adres, gdzie mamy odesłać akumulator. O szczegóły dopytamy w rozmowie telefonicznej.

Nasz adres:

Lupo sp. z o.o.
ul. Kraszewskiego 12
60-518 Poznań
tel. 501 829 067

 

Napisz opinię

Regeneracja Hilti 12V li-ion

Regeneracja Hilti 12V li-ion

Marka regenerowanego akumulatora: Hilti
Napięcie: 12V
Liczba ogniw: 4/8 
Typ ogniw: Li-ion 
Marka ogniw: Sanyo/Samsung/Sony
Gwarancja: 12 miesięcy/24 miesiące 

Czy regeneracja jest bezpieczna?

Wszystkie regenerowane przez nas akumulatory do Bosch są regenerowane na wzór oryginalnego akumulatora, dlatego mamy pewność, że są one składane w sposób poprawny i bezpieczny. W niektórych modelach akumulatorów pozwalamy sobie jednak na małe udoskonalenia, które nie tylko usprawniają pracę akumulatora ale również zwiększają jego bezpieczeństwo.

Czy do regeneracji używane są nowe ogniwa?

Oczywiście, mamy comiesięczne, stałe dostawy ogniw zarówno NiCd/NiMh jak i li-ion. Wszystkie nasze ogniwa stosowane w procesie regeneracji zostały wyprodukowane w ostatnim kwartale dzięki czemu cechują się długą żywotnością oraz niską opornością wewnętrzną. Podkreślamy również, że baterie to podstawowa i jedyna branża w jakiej działa nasza firma. W naszym życiu zawodowym nie zajmujemy się niczym innym.  

Moja obudowa od akumulatora Bosch jest pęknięta, czy możecie ją wymienić?

W codziennej produkcji mamy około 15 różnych modeli akumulatorów Bosch do których posiadamy nowe opakowania. Jeżeli potrzebujesz nowej obudowy, to przed wysyłką do nas akumulatora skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy. Może się bowiem okazać, że nie bedziesz musiał wysyłać do nas starej popsutej obudowy, gdyż zrobimy Ci akumulator w pełni na naszych komponentach.

Jaka jest cena obudowy do akumulatora Bosch?

W przypadku akumulatorów NiCd/NiMh koszt plastikowej obudowy wynosi 15 zł brutto, zaś w przypadku akumulatorów li-ion 25 zł. Obudowy są kompletne, posiadają wszystkie przyciski oraz metalowe elementy.

Co jeżeli elektronika w moim akumulatorze Bosch litowo-jonowym okaże się niesprawna?

Bedziemy się starali ja naprawić, albo wymienić. W przypadku jakichkolwiek trudności przed naprawą każdorazowo skontaktujemy się z Tobą przedstawiając wycenę naprawy albo cenę gotowego nowego elementu. Nie obawiaj się, nie zaskoczymy Cię żadnymi dodatkowymi kosztami regeneracji :)

Czy jeżeli mojego akumulatora do Bosch nie da się zregenerować, to ponoszę jakieś koszty?

Regenerujemy z sukcesem około 95% akumulatorów Bosch i bardzo rzadko zdarza się akumulator którego nie jesteśmy w stanie zregenerować. Niemniej jednak jeżeli taka sytuacja wystąpi to nie ponosisz z tego tytułu żadnych kosztów. Akumulator składamy do stanu w jakim go otrzymaliśmy i odsyłamy go na nasz koszt pod wskazany przez Ciebie adres.

Czy w moim akumulatorze można wymienić tylko pojedyncze ogniwa?

Teoretycznie można ale.... czy to się opłaca? Nowe ogniwa mają niską rezystancję wewnętrzną, zaś stare znacznie wyższą. W efekcie tego stare ogniwa będą szybciej przyjmowały prąd i szybciej będą go oddawały niżeli nowe ogniwa, które będą albo niedoładowane albo przeładowywane.

Co obejmuje gwarancja na zregenerowany akumulator?

Gwarancja obejmuje wszelkie uszkodzenia akumulatora powstałe w trakcie jego używania. W tym przede wszystkim spadki jego pojemności, ewentualne zwarcia, przepalenia, błędy w ładowaniu itd. Należy pamiętać, że akumulatory są urządzeniami chemiczno-elektrycznymi podłączonymi często do elementów elektronicznych i po prostu nie wszystko da się w ich pracy i zachowaniu przewidzieć :)

Jak długo trwa proces regeneracji?

Wszystko zależy od tego jaką liczbę zleceń aktualnie realizujemy. Zazwyczaj jednak regeneracje nie trwa dłużej niż 2-3 dni, a w przypadku większych akumulatorów 24V i 36V nie dłużej niż 5 dni roboczych.

Procedura regeneracji akumulatorów

Jak zamówić regenerację akumlatora w naszej firmie. Procedura regeneracji.

Gwarancja na zregenerowane akumulatory

Cennik wysyłki zwrotnej zregenerowanych akumulatorów

cennik wysyłki zwrotnej zregenerowanych akumulatorów

Regeneracja dla Wymagających!

Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

Sprawdź Teraz!