Regeneracja Hitachi 25,2V li-ion Expand

Regeneracja Hitachi 25,2V li-ion

Bosch Bosch

Nowy

Marka regenerowanego akumulatora: Hitachi
Napięcie: 25,2V
Typ ogniw: Li-ion 
Marka ogniw:  Samsung /Sony
Gwarancja: 12 miesięcy/24 miesiące 

Więcej szczegółów

140,00 zł

brutto

Regeneracja akumulatorów Hitachi o oznaczeniach:

BSL 2530

BSL2530

328033

328034

Regeneracja akumulatorów z elektronarzędzi Hitachi: 

DH25DAL

DH25DL

 

 

Czym jest regeneracja akumulatora?

Zużycie poszczególnych elementów elektronarzędzi nie musi oznaczać konieczności wymiany sprzętu na nowy. Coraz większą popularnością cieszą się usługi regeneracji urządzeń. Tak dzieję się również w przypadku akumulatorów. Fachowo wykonana regeneracja akumulatora to wymiana jego ogniw wraz z przeglądem elementów elektroniki. Nasza firma oferuje Państwu skuteczną regenerację akumulatora Hitachi w przystępnej cenie.

Regeneracja akumulatora Hitachi - jak przebiega?

Regenerację akumulatora przeprowadza się w kilku etapach. Po pierwsze, należy akumulator otworzyć. Następnym krokiem jest zdemontowanie zużytych ogniw oraz ich przegląd. Po wykonaniu tej czynności należy dokładnie oczyścić obudowę akumulatora. Wynika to z faktu, że wymieniane są jedynie ogniwa, obudowa zaś pozostaje ta sama. Celem jest doprowadzenie akumulatora do stanu pozwalającego na jego ponowne użycie.

Po wymianie starych ogniw należy scalić układ nowych, które zostaną zamontowane. Zgrzane muszą one zostać w sposób, który umożliwi ich zamontowanie do danego typu akumulatora. Ważnym etapem procesu regeneracji jest także dokonywany przez nas przegląd sprawności elektroniki, która pozostaje w urządzeniu. Po jego dokonaniu, zgrzane uprzednio nowe ogniwa zostają zamontowane w obudowie, którą następnie składamy. Tak złożony i zregenerowany akumulator poddajemy testowi sprawności działania.

Korzyści z regeneracji akumulatora Hitachi

Regeneracja akumulatora Hitachi jest rozwiązaniem znacznie tańszym niż zakup nowego. Przy jej dokonywaniu możemy zachować oryginalną obudowę, a także części elektryczne. Co więcej, w trakcie regeneracji jest możliwe zwiększenie zarówno mocy, jak i pojemności akumulatora, dzięki zastosowaniu nowych ogniw. Oferujemy możliwość wyboru docelowej pojemności, którą ma mieć akumulator po regeneracji, a także producenta nowych ogniw, które zostaną w nim zamontowane. Należy jednak pamiętać, że ewentualne zwiększenie pojemności uzależnione jest od wielkości obudowy akumulatora i czasem właśnie ze względu na tę wielkość może nie być możliwe. Regeneracji dokonujemy w taki sposób, że po złożeniu na obudowie nie ma jej śladów.

Ile trwa regeneracja akumulatora?

Długość trwania regeneracji akumulatora zależy zawsze od jego typu. W przypadku akumulatorów o napięciu do 18 V powinna ona potrwać do 3 dni. Akumulatory o napięciu 24 - 36 regenerujemy zwykle w terminie około 5 dni roboczych. To czas na samą regenerację, do którego trzeba doliczyć czas na przesłanie starego i odesłanie zregenerowanego urządzenia. Należy także wziąć pod uwagę, że ze względu na duże zainteresowanie usługą czas realizacji może nieco się wydłużyć. Z oddaniem akumulatora do regeneracji lepiej więc nie czekać do ostatniej chwili.

Gwarancja na akumulator

W zależności od rodzaju akumulatora dajemy gwarancję na okres od 6 do 24 miesięcy. Nie jest prawdą, że zregenerowany akumulator nie może pracować długo. Oczywiście zależy to od częstotliwości używania i sposobu przechowywania, ale jesteśmy na tyle przekonani do jakości pracy, którą wykonujemy, że zregenerowane przez nas akumulatory mają gwarancję.

Zlecenie regeneracji akumulatora Hitachi krok po kroku

Jeśli chcą Państwo zlecić nam regenerację swojego akumulatora, to można to zrobić poprzez nasz sklep internetowy, zamawiając w nim usługę. Należy wybrać markę urządzenia oraz pojemność ogniw. Stawiamy na pełną przejrzystość cen naszych usług, dlatego po dokonaniu tego wyboru zobaczą Państwo końcową cenę.

Istnieje także możliwość wysłania na nasz adres akumulatora wraz z  formularzem zlecenia lub z internetowym formularzem zlecenia regeneracji akumulatora, co jest szybkie i wygodne. W formularzu proszę wskazać ogniwa, które mają zostać wymienione, a także zakres regeneracji. Jeżeli nie wiedzą Państwo, które ogniwa należy wymienić, można także wysłać do nas akumulator w przesyłce ze swoimi danymi. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia zakresu usługi.

Nasz adres:

Lupo sp. z o.o.
ul. Kraszewskiego 12
60-518 Poznań
tel. 501 829 067

 

Napisz opinię

Regeneracja Hitachi 25,2V li-ion

Regeneracja Hitachi 25,2V li-ion

Marka regenerowanego akumulatora: Hitachi
Napięcie: 25,2V
Typ ogniw: Li-ion 
Marka ogniw:  Samsung /Sony
Gwarancja: 12 miesięcy/24 miesiące 

Czy regeneracja jest bezpieczna?

Wszystkie regenerowane przez nas akumulatory do Bosch są regenerowane na wzór oryginalnego akumulatora, dlatego mamy pewność, że są one składane w sposób poprawny i bezpieczny. W niektórych modelach akumulatorów pozwalamy sobie jednak na małe udoskonalenia, które nie tylko usprawniają pracę akumulatora ale również zwiększają jego bezpieczeństwo.

Czy do regeneracji używane są nowe ogniwa?

Oczywiście, mamy comiesięczne, stałe dostawy ogniw zarówno NiCd/NiMh jak i li-ion. Wszystkie nasze ogniwa stosowane w procesie regeneracji zostały wyprodukowane w ostatnim kwartale dzięki czemu cechują się długą żywotnością oraz niską opornością wewnętrzną. Podkreślamy również, że baterie to podstawowa i jedyna branża w jakiej działa nasza firma. W naszym życiu zawodowym nie zajmujemy się niczym innym.  

Moja obudowa od akumulatora Bosch jest pęknięta, czy możecie ją wymienić?

W codziennej produkcji mamy około 15 różnych modeli akumulatorów Bosch do których posiadamy nowe opakowania. Jeżeli potrzebujesz nowej obudowy, to przed wysyłką do nas akumulatora skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy. Może się bowiem okazać, że nie bedziesz musiał wysyłać do nas starej popsutej obudowy, gdyż zrobimy Ci akumulator w pełni na naszych komponentach.

Jaka jest cena obudowy do akumulatora Bosch?

W przypadku akumulatorów NiCd/NiMh koszt plastikowej obudowy wynosi 15 zł brutto, zaś w przypadku akumulatorów li-ion 25 zł. Obudowy są kompletne, posiadają wszystkie przyciski oraz metalowe elementy.

Co jeżeli elektronika w moim akumulatorze Bosch litowo-jonowym okaże się niesprawna?

Bedziemy się starali ja naprawić, albo wymienić. W przypadku jakichkolwiek trudności przed naprawą każdorazowo skontaktujemy się z Tobą przedstawiając wycenę naprawy albo cenę gotowego nowego elementu. Nie obawiaj się, nie zaskoczymy Cię żadnymi dodatkowymi kosztami regeneracji :)

Czy jeżeli mojego akumulatora do Bosch nie da się zregenerować, to ponoszę jakieś koszty?

Regenerujemy z sukcesem około 95% akumulatorów Bosch i bardzo rzadko zdarza się akumulator którego nie jesteśmy w stanie zregenerować. Niemniej jednak jeżeli taka sytuacja wystąpi to nie ponosisz z tego tytułu żadnych kosztów. Akumulator składamy do stanu w jakim go otrzymaliśmy i odsyłamy go na nasz koszt pod wskazany przez Ciebie adres.

Czy w moim akumulatorze można wymienić tylko pojedyncze ogniwa?

Teoretycznie można ale.... czy to się opłaca? Nowe ogniwa mają niską rezystancję wewnętrzną, zaś stare znacznie wyższą. W efekcie tego stare ogniwa będą szybciej przyjmowały prąd i szybciej będą go oddawały niżeli nowe ogniwa, które będą albo niedoładowane albo przeładowywane.

Co obejmuje gwarancja na zregenerowany akumulator?

Gwarancja obejmuje wszelkie uszkodzenia akumulatora powstałe w trakcie jego używania. W tym przede wszystkim spadki jego pojemności, ewentualne zwarcia, przepalenia, błędy w ładowaniu itd. Należy pamiętać, że akumulatory są urządzeniami chemiczno-elektrycznymi podłączonymi często do elementów elektronicznych i po prostu nie wszystko da się w ich pracy i zachowaniu przewidzieć :)

Jak długo trwa proces regeneracji?

Wszystko zależy od tego jaką liczbę zleceń aktualnie realizujemy. Zazwyczaj jednak regeneracje nie trwa dłużej niż 2-3 dni, a w przypadku większych akumulatorów 24V i 36V nie dłużej niż 5 dni roboczych.

Procedura regeneracji akumulatorów

Jak zamówić regenerację akumlatora w naszej firmie. Procedura regeneracji.

Gwarancja na zregenerowane akumulatory

Cennik wysyłki zwrotnej zregenerowanych akumulatorów

cennik wysyłki zwrotnej zregenerowanych akumulatorów

Regeneracja dla Wymagających!

Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

Sprawdź Teraz!