Hitachi BCL 1415 4000mAh 14,4V Li-ion Expand

Hitachi 14,4V 4.0Ah lit-ion

1 Opinia(e)
Hitachi Hitachi

326823

Nowy

Pojemność baterii: 4000mAh
Napięcie: 14,4V
Rodzaj ogniw: Li-ion
Marka ogniw: SANYO
Stan: Nowa
Gwarancja: 12 miesięcy

Więcej szczegółów

Czas realizacji zamówienia: Niezwłocznie

155,00 zł

brutto

Bateria pasuje do następujących elektronarzędzi Hitachi

Hitachi DV 14DL
Hitachi C-2
Hitachi CJ 14DL
Hitachi CJ 14DL/JL
Hitachi CJ 14DL/L4
Hitachi DH 14DL/JL
Hitachi DH 14DL/L4
Hitachi DH 20DV
Hitachi DS 14DAF2
Hitachi DS 14DAL
Hitachi DS 14DCL
Hitachi DS 14DFLG
Hitachi DS 14DL
Hitachi DS 14DL2
Hitachi DS 14DMR
Hitachi DS 14DMRL

Hitachi DS 14DV
Hitachi DS 14DVA
Hitachi DS 14DVB
Hitachi DS 14DVB2
Hitachi DS 14DVB2K
Hitachi DS 14DVF
Hitachi DS 14DVF2
Hitachi DS 14DVF3
Hitachi DV 14DCL2
Hitachi DV 14DFL
Hitachi DV 14DL2
Hitachi DV 14DMR
Hitachi DV 14DV
Hitachi DV 14DVA
Hitachi DV 14DVKS
Hitachi DV 14DVL

Hitachi DV14DCL
Hitachi DV14DL
Hitachi G 14DL
Hitachi G 14DL/J
Hitachi G 14DL/L4
Hitachi LG 14DL
Hitachi R14DL
Hitachi RB 14DL
Hitachi UB 14DL
Hitachi UB 18D
Hitachi UB 18DAL
Hitachi UB 18DL
Hitachi WH 14D
Hitachi WH 14DA
Hitachi WH 14DAF2
Hitachi WH 14DCAL

Hitachi WH 14DH
Hitachi WH 14DL
Hitachi WH 14DL/E2
Hitachi WH 14DM
Hitachi WH 14DMB
Hitachi WH 14DMK
Hitachi WH 14DML
Hitachi WH 14DMR
Hitachi WH 14DMRL
Hitachi WH 14DSL
Hitachi WR 14DH
Hitachi WR 14DL
Hitachi WR 14DM
Hitachi WR 14DMB
Hitachi WR 14DMK
Hitachi WR 14DMR


Zastępuje baterie o oznaczeniach:

326823
326824
327728

327729
BCL1415
BCL1420

BCL1430
BCL1440

EBL1430
EBM1430R

Jeżeli nie znalazłeś na powyższej liście swojego modelu urządzenia bądź akumulatora, to napisz do nas przy pomocy formularza kontaktowego. Nasz dział handlowy pomoże Ci znaleźć odpowiedni akumulator, albo zaproponuje inne rozwiązanie.

Pojemność baterii4000mAh
Napięcie baterii14.4V
Rodzaj ogniwLitowo-jonowe
Marka ogniwSANYO
StanNowa
Gwarancja12 miesięcy
ZastosowanieZamiennik
Ocena 
2018-09-16

Wszystko ok

Alu dobrze trzyma się wkrętarki. Pracuje na nim drugi tydzień i jak na razie wszystko jest Ok. Od sprzedawcy wraz z aku dostałem paragon, gwarancje i instrukcje. Polecam

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  Hitachi 14,4V 4.0Ah lit-ion

  Hitachi 14,4V 4.0Ah lit-ion

  Pojemność baterii: 4000mAh
  Napięcie: 14,4V
  Rodzaj ogniw: Li-ion
  Marka ogniw: SANYO
  Stan: Nowa
  Gwarancja: 12 miesięcy

  Jak zwiększyć żywotność akumulatora Hitachi 14,4V 4.0Ah lit-ion


  1) Temperatura pracy – akumulatory do elektronarzędzi, podobnie jak baterie do laptopów, źle znoszą pracę w skrajnych temperaturach. Unikaj zbyt mocnego przeciążania akumulatora. Jeżeli widzisz, że akumulator w trakcie pracy mocno się nagrzał wyciągnij go z urządzenia i odczekaj 10 minut przed jego ponownym użyciem.

  2) Przeładowanie akumulatora – do dnia dzisiejszego są w sprzedaży ładowarki, które nie posiadają wbudowanego czujnika stanu naładowania akumulatora. Jeżeli posiadasz taką ładowarkę, to pamiętaj aby każdorazowo kontrolować stopień naładowania akumulatora. Konsekwencją przeładowania akumulatora jest znaczne skrócenie żywotności ogniw oraz spadek ich pojemności.

  3) Rozładowywanie akumulatora – unikaj zbyt głębokiego rozładowania akumulatora. Jeżeli w trakcie pracy na akumulatorze zauważysz duży spadek wydajności urządzenia w którym pracuje akumulator, to zaprzestań pracy na tym akumulatorze, wyciągnij go z urządzenia, odczekaj 5-10 minut i podłącz akumulator do ładowarki.

  4) „Relaks” akumulatora – po rozładowaniu akumulator potrzebuje około 5-10 minut tzw. swobodnego ładowania zanim zostanie podłączony do ładowarki. Jest to czas niezbędny na powrót napięcia akumulatora w okolice napięcia nominalnego. Co istotne w tym czasie spadnie również temperatura akumulatora, co korzystnie wpływa na proces późniejszego ładowania.

  5) Przechowywanie – Jeżeli nie używasz akumulatora przez dłuższy okres to naładuj go przynajmniej do 60-70% (napięcie o 1V większe od napięcia nominalnego) i odłóż go w bezpieczne miejsce o dodatniej temperaturze.

  6) Formatowanie – Jeżeli posiadasz akumulator zbudowany na ogniwach NiCd to pamiętaj, że może w nim wystąpić „efekt pamięci”. Aby zniwelować powyższe zjawisko akumulatory NiCd należy przynajmniej raz na trzy cykle w pełni rozładować i naładować. Powyższe działanie pozwoli zachować pojemność akumulatora.

  Przydatne pytania i odpowiedzi dot. Hitachi 14,4V 4.0Ah lit-ion

  Poprzednio miałem akumulator NiCd teraz chciałbym nabyć NiMh, czy moja stara ładowarka będzie prawidłowo działała z nowym typem akumulatora?

  Akumulatory zbudowane na ogniwach NiCd oraz NiMh pracują w tych samych przedziałach napięć oraz mają niemal identyczny prąd ładowania dlatego też praktycznie wszystkie ładowarki NiCd obsługują również akumulatory NiMh. Jeżeli mają Państwo wątpliwości, czy dana ładowarka obsługuje akumulatory NiMh zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

  Czy akumulator należy każdorazowo wyciągać z urządzenie po zakończeniu pracy?

  Nie ma takiej potrzeby. Akumulator może pozostać w urządzeniu w czasie gdy nie jest używany. Pamiętaj jednak, że, w zależności od urządzenia, może on wtedy nieco szybciej ulegać samoczynnemu rozładowaniu, dlatego też zanim odstawisz na dłuższy czas urządzenie naładuj akumulator do minimum 60%.

  Jaki jest gwarantowany czas pracy na tym akumulatorze?

  Czas pracy na akumulatorze jest każdorazowo uzależniony od jego obciążenia. Dłuższy będzie czas pracy przy wkręcaniu drobnych wkrętów, a znacznie krótszy podczas używania akumulatora np.: w pilarce łańcuchowej, gdzie w wyniku dużego obciążenia przepływ prądu niejednokrotnie przekracza 25-30A.

  Czym różnią się akumulatory NiMh od NiCd?

  Ogniwa NiMh są technologicznie nowsze od ogniw NiCd, zaś ich podstawową zaletą jest większa gęstość energii oraz brak w efektu pamięci. W konsekwencji w odróżnieniu od akumulatorów NiCd, akumulatory NiMh mogą być doładowywane w każdej chwili bez utraty pojemności.

  Czy mogę zregenerować stary akumulator?

  Nasza firma regeneruje 95% akumulatorów NiCd oraz NiMh. Jesteśmy w stanie przygotować niemal każdy pakiet ogniw dostępny na rynku. Pamiętaj jednak, że na cenę usługi regeneracji składają się nie tylko koszty materiałów ale również koszty pracy naszego serwisanta. Jeżeli jesteś zainteresowany zregenerowaniem swojego starego akumulatora, to zapraszamy do naszego działu obsługi klienta.

  Kupiłem akumulator, jednak nie pasuje on do mojego urządzenia, czy mogę go zwrócić?

  Oczywiście. Wszyscy nasi klienci mają prawo do zwrotu kupionych baterii w terminie 14 dni od dnia ich otrzymania. Sprzedażą internetową zajmujemy się od wielu lat i tego typu sytuacje nie są dla nas niczym nowym i nie robimy z tego tytułu naszym klientom żadnych problemów. Więcej szczegółów dot. prawa zwrotu towaru w naszym sklepie znajdziesz tutaj.

  Cennik wysyłki akumulatorów do elektronarzędzi

  Cennik wysyłki akumulatorów do elektronarzędzi w naszym sklepie

  Procedra reklamacji baterii kupionej w naszym sklepie

  Informacje dodatkowe:

  1. Wszystkie oferowane przez naszą firmę baterie są objęte 12 miesięczną gwarancją.
  2. Do każdej sprzedanej baterii załączamy kartę gwarancyjną na której znajduje się adnotacja z indywidualnym numerem fabrycznym.
  3. Gwarancją objęte są wszelkie usterki wynikłe w trakcie używania baterii, w tym w szczególności:
   • nagły spadek pojemności
   • brak ładowania i rozładowywania baterii
   • brak kompatybilności baterii z laptopem
   • wzrost objętości ogniw
   • nagłe, nieoczekiwanie wyłączenie laptopa pracującego na baterii
   • brak pełnego ładowania baterii
  4. Naprawa gwarancyjna nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku niewłaściwej eksploatacji baterii, naturalnego zużycia baterii oraz uszkodzeń mechanicznych powstałych z winy użytkownika.
  5. Nabywca zobowiązuje się do korzystania z baterii zgodnie z załączonymi do karty gwarancyjnej zasadami używania baterii do elektronarzędzi.
  6. W celu skorzystania z prawa gwarancji należy wysłać baterię na adres siedziby naszej firmy wraz z kartą gwarancyjną oraz danymi kontaktowymi. Zachęcamy również do krótkiego opisu usterki, co pozwoli nam na szybsze rozpatrzenie reklamacji.
  7. Nabywca traci prawo do gwarancji w przypadku samowolnych napraw i przeróbek.
  8. Gwarancje są rozpatrywane w terminie 14 dni od dnia otrzymania baterii.

  Do pobrania:
  Wzór karty gwarancyjnej

  Procedra zwrotu kupionej w naszym sklepie baterii

  Informacje dodatkowe:

  Każdy z naszych klientów ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży z dowolnego powodu w terminie 14 dni od dnia otrzymania baterii. Korzystając z powyższego uprawnienia należy złożyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży oraz zwrócić baterię na adres siedziby naszej firmy. W celu ułatwienia i przyśpieszenia procedury zwrotu prosimy również o wskazanie Państwa numeru rachunku bankowego na który ma zostać zwrócone świadczenie.

  Przykładowy wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży znajdą Państwo poniżej.

  Wzór oświadczenia wersja .doc

  Wzór oświadczenia wersja .pdf

  Regeneracja dla Wymagających!

  Jeżeli nie możesz znaleźć zamiennika swojej baterii albo szukasz baterii wyłącznie na markowych ogniwach, to usługa regeneracji baterii jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy profesjonalną regenerację baterii do laptopów na ogniwach Samsung oraz Panasonic

  Sprawdź Teraz!