Hilti

Usługa regeneracji akumulatorów marki Hilti.
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo regenerację akumulatorów Hilti. Na czym to polega i jakie są korzyści z ponownego wykorzystania akumulatora? Nie trzeba chyba podkreślać, że w przypadku kiedy przestanie działać i nie wyrzucając go na śmietnik - przyczyniamy się do ekologii i dbałości o naszą planetę. Druga korzyść to oczywiście kwestie ekonomiczne i znaczne oszczędności, w porównaniu z zakupem fabrycznie nowej baterii.

Baterie Hilti
Hilti to światowy lider w produkcji systemów i rozwiązań do branży budowlanej. Szeroka oferta firmy to efekt kilkudziesięcioletniej pracy i zaangażowania twórców. Aktualnie marka posiada laboratoria i centra badawcze na wielu kontynentach - w Europie, Azji oraz Ameryce. W asortymencie Hilti znajdziemy również doskonałej jakości baterie i akumulatory.

Regeneracja akumulatora - jak to się robi?
Kwintesencja prawidłowej pracy akumulatora są jego ogniwa. Dlatego też, kiedy zauważymy, że zakupiony przez nas sprzęt przestaje działać, z powodzeniem możemy oddać komponent zasilający do regeneracji. Nasze doświadczenie pozwala nie tylko regenerować, ale również naprawiać zepsute części. W razie konieczności wymieniamy rezystory czy termistory. Wszystko po to, aby akumulator znów prawidłowo działał.
Sama nazwa regeneracji może być nieco myląca. Proces polega na: demontażu ogniw z wnętrza akumulatora, wyczyszczeniu jego wnętrza oraz obudowy, sprawdzeniu pozostałych części, a następnie - po zgrzaniu, montażu nowych ogniw.

Zalety naszej regeneracji
Regeneracja akumulatorów Hilti to ochrona środowiska i duża oszczędność. Solidna marka pozwala nam jeszcze przez długi czas cieszyć się akumulatorem, już po jego regeneracji. Realizacja zlecenia trwa kilka dni roboczych, w zależności od napięcia danego egzemplarza. Na regenerację, co jest  istotne w przypadku tego typu usług, dajemy roczną lub dwuletnią gwarancję na ogniwa. Zdajemy sobie sprawę, że jakość, którą oferujemy musi być na jak najwyższym poziomie, żeby nie zawieźć zarówno stałych, jak i nowych klientów.

Każda przeprowadzana przez nas regeneracja jest bezpieczna i jedynie usprawnia, nie pogarszając pracy akumulatora. Stosujemy tylko nowe, świeżo wyprodukowane, wysokiej jakości ogniwa, które charakteryzuje długa żywotność. Baterie to nasza pasja - możecie mieć Państwo pewność, że akumulator przekazany w nasze ręce będzie zregenerowany w stu procentach skutecznie, robimy to już od 7 lat. Realizujemy zlecenia z całej Polski - wystarczy wypełnić formularz i dołączyć egzemplarz wymagający naprawy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.