14,4V / 14,6V / 14,8V / 15V

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Nawet najwyższej jakości i najbardziej wytrzymałe baterie do laptopa w końcu przestają działać. Regularna i długotrwała eksploatacja lub awaria techniczna mogą sprawić, że bateria ulegnie wyczerpaniu i nie będzie w stanie długo zasilać komputera. To zaś powoduje konieczność częstego ładowania akumulatora, co niekorzystnie wpływa na komfort użytkowania laptopa. Prędzej czy później każdy użytkownik zetknie się więc z problemem z baterią, ale nie oznacza to, że trzeba ją od razu wymienić. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie bowiem regeneracja, która przedłuży żywotność baterii i zapewni jej niezawodność nawet na kilka kolejnych lat.

Regeneracja baterii do laptopa Asus to usługa, z której klienci mogą skorzystać w naszym sklepie internetowym. Wykonują ją najlepsi specjaliści przy użyciu profesjonalnego sprzętu i z najwyższą dbałością o każdy szczegół.

Polega ona na wymianie zużytych ogniw mieszczących się w baterii na nowe, produkcji renomowanych firm Panasonic, Samsung lub Sanyo. W trakcie procesu dokonywane jest zgrzanie całkowicie nowego pakietu ogniw i zaprogramowanie akumulatora od nowa. By zapewnić pełne bezpieczeństwo użytkowania, w razie konieczności dokonujemy także wymiany bezpiecznika baterii. Co ważne, po przeprowadzeniu regeneracji bateria do laptopa Asus jest poddawana specjalistycznym testom, by upewnić się, że będzie prawidłowo działała przez długi czas.

Zregenerowany produkt nie odbiega poziomem bezpieczeństwa od zupełnie nowych baterii, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości ogniw najlepszych producentów przewyższa długością działania dostępne na rynku zamienniki akumulatorów. Nierzadko zdarza się nawet, że jest w stanie działać dłużej niż oryginalne baterie. Regeneracja baterii do laptopa Asus sprawia, że mogą one działać sprawnie nawet przez 4 kolejne lata.

Każde zlecenie realizujemy bardzo szybko. Standardowa regeneracja baterii do laptopa Asus trwa od 7 do 10 dni roboczych. Dodatkowo, na każdą taką usługę dajemy pisemną gwarancję na 18 miesięcy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.