Briggs & Stratton

Regeneracja akumulatorów Briggs&Stratton
Briggs & Stratton

Regeneracja Briggs&Stratton 10,8V

briggs-10-8
Od 73,17 zł
Marka regenerowanego akumulatora: Briggs & Stratton Napięcie: 10,8V Liczba ogniw: 3 Typ ogniw: Li-ion Marka ogniw: Samsung/Sony Gwarancja: 12 miesięcy
Regeneracja akumulatorów do elektronarzędzi

Regeneracja Briggs & Stratton Murray 18V 883253

Od 42,28 zł
Marka regenerowanego akumulatora: Briggs & StrattonNapięcie: 18V Liczba ogniw: 5/10  Typ ogniw: Li-ion Marka ogniw: Samsung/Sony Gwarancja: 12 miesięcy
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Urządzenia do poprawnego funkcjonowania potrzebują odpowiedniego źródła zasilania. Gdy jego brak nawet te najnowocześniejsze sprzęty nie będą do niczego przydatne. Właśnie z tego powodu tak istotną kwestią jest prawidłowe funkcjonowanie baterii oraz akumulatorów. Wytrzymałe baterie oraz silniki dostarczane są co prawda przez wysokiej jakości dystrybutorów takich jak np. Briggs & Stratton. Jednak długotrwałe ich użytkowanie może sprawić, że akumulator będzie wymagał wymiany albo odpowiedniej regeneracji.

Nie wyrzucaj zużytych baterii - poddawaj je regeneracji

W większości przypadków użytkownicy przy pierwszych problemach z urządzeniem wyrzucają je i wymieniają na nowe. Jednak lepszym rozwiązaniem w tym przypadku może być regeneracja akumulatorów Briggs & Stratton. Nasza firma zajmuje się szybką i sprawną wymianą zużytych już ogniw baterii i akumulatorów na nowe. Zastosowanie jedynie markowych ogniw sprawia, że urządzenia po regeneracji będą służyły jeszcze przez długi czas.

Na czym polega regeneracja Briggs & Stratton?

Cały proces regeneracji sprowadza się do wymiany zużytych już ogniw i zastosowaniu w ich miejsce nowych. akumulator bądź bateria jest otwierana, usuwane są z niej ogniwa i po ówczesnym czyszczeniu i sprawdzeniu innych części zakładane są nowe ogniwa. Po ich zgrzaniu sprawdzana jest również sprawność termistora i rezystorów. W przypadku gdy te części będą wymagały wymiany, zostają one również zmienione na nowe. Używanie w tym celu jedynie najwyższej jakości ogniw gwarantuje skuteczność i jeszcze długie działanie akumulatorów.

Zalety regeneracji Briggs & Stratton

Poddawanie urządzeń Briggs & Stratton do regeneracji niesie za sobą wiele zalet. Jest to zdecydowanie tańsza opcja niż zakup fabrycznie nowego sprzętu. W szczególności gdy stary akumulator może jeszcze działać przez kolejne miesiące czy lata. Regeneracja to rozwiązanie przyjazne dla środowiska ponieważ korzystając z niego ograniczane są zużywane surowce a także produkowane odpady.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.