Makita

Usługa regeneracji wszystkich akumulatorów do elektronarzędzi Makita
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Makita to bardzo popularne elektronarzędzia używane przez amatorów i profesjonalistów. Intensywna eksploatacja powoduje zużycie akumulatorów. Dzięki regeneracji przywracamy akumulatorom drugie życie, nie musisz od razu kupować nowego.

Zalety regeneracji akumulatorów Makita li-on:

• regeneracja Makita jest tańsza niż zakup nowego akumulatora,
• zwiększa się pojemność akumulatora,
• akumulator posiada większą moc,
• zachowanie starej obudowy (pasuje do elektronarzędzia i obudowy).

Zakres regeneracji 

Regeneracja Makita obejmuje wymianę zużytych ogniw na nowe i podpięcie ich do systemu elektronicznego i styków końcowych. W czasie regeneracji czyszczona jest obudowa i sprawdzana poprawność działania wszystkich elementów. W razie konieczności wymieniamy termistor i rezystory akumulatora. W przypadku uszkodzenia obudowy bezpłatnie wymieniamy ją na nową. W ramach usługi możemy także usunąć ewentualny błąd ładowania wskazywany przez ładowarkę. To dość powszechna usterka w akumulatorach typu li-on. W takim przypadku wymieniamy elektronikę na nową. Jej zaletą jest fakt, że eliminuje możliwość blokowania się elektroniki i służy do momentu całkowitego zużycia ogniw. Usługa jest bezpłatna.

Czas regeneracji akumulatora Makita 18 V li-on wynosi ok. 2-3 dni roboczych. W przypadku dużej ilości zleceń może ulec wydłużeniu, ale zawsze klient jest o tym informowany.

Gwarancja

Wszystkie akumulatory Makita po regeneracji są testowane. Nasze usługi objęte są pisemną gwarancją, która w zależności od rodzaju ogniwa wynosi od 6 do 24 miesięcy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.