Metabo

Usługa regeneracji baterii do elektronarzędzi firmy Metabo
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługę regeneracji akumulatorów. Pośród marek elektronarzędzi i akcesoriów, które dzięki swojej solidności z powodzeniem można poddać naprawie i regeneracji, jest firma Metabo. Regeneracja Metabo niesie za sobą szereg korzyści, związanych z ekologią, oszczędnościami, a także - lepszą pracą komponentu zasilającego.

Metabo - niezawodne elektronarzędzia
Metabo to niemiecka firma, która rozpoczęła swoją działalność w 1923 roku, a aktualnie posiada 90 przedstawicielstw na całym świecie. Oferta marki to przede wszystkim wysokiej klasy elektronarzędzia, przeznaczone do profesjonalnej pracy, zarówno pod dachem, jak i na zewnątrz, w trudnych warunkach atmosferycznych. Firma opiera swoją renomę na solidności i rzetelności. W szerokiej gamie komponentów i akcesoriów znajdziemy także baterie i akumulatory. Ich regeneracja przynosi bardzo dobre rezultaty.

Na czym polega regeneracja?
Po zgłoszeniu przez klienta potrzeby regeneracji akumulatora oraz wypełnieniu formularza z podaniem niezbędnych danych technicznych, przystępujemy do realizacji. Pierwszy krok polega na otwarciu komponentu, wyjęciu niedziałających ogniw oraz wyczyszczeniu obudowy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W tym momencie sprawdzamy również, czy inne części akumulatora działają prawidłowo. W razie potrzeby wymieniamy rezystory, termistory, a także naprawiamy czujnik poziomu naładowania baterii. Kolejny etap to montowanie nowych ogniw, zamknięcie obudowy, a następnie - co bardzo ważne - testowanie sprawności akumulatora. Realizacja usługi zajmuje kilka dni roboczych, w zależności od typu oraz ilości pozostałych zleceń.

Gwarancja dobrej pracy
Usługa regeneracji - co należy podkreślić - wpływa tylko i wyłącznie pozytywnie na pracę akumulatora. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży baterii i akumulatorów oraz pozytywne opinie klientów potwierdzają, że proces ten jest w pełni bezpieczny i skuteczny. Warto dodać, że do regeneracji stosujemy nowo produkowane ogniwa o długoletniej żywotności, a na każdą naprawę przydzielamy pisemną gwarancję, nawet do 24 miesięcy.

Podstawowe korzyści
Dlaczego regeneracja, a nie zakup nowego akumulatora? Warto wymienić dwie podstawowe korzyści. Pierwsza z nich to względy ekonomiczne - profesjonaliści z pewnością odczują to na własnej kieszeni. Drugi atut to dbałość o środowisko. Zepsuty akumulator, wyrzucony na śmietnik rozkłada się wiele lat. Regeneracja pozwala ponownie go wykorzystać i cieszyć się prawidłową pracą elektronarzędzia.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.