Ingersoll Rand

Regeneracja akumulatorów do elektronarzędzi firmy Ingersoll Rand
Ingersoll Rand

Regeneracja Ingersoll Rand 12V li-ion

reg-rand
Od 34,15 zł
Marka regenerowanego akumulatora: Ingersoll Rand Napięcie: 12V Liczba ogniw: 4 Typ ogniw: Li-ion Marka ogniw: Samsung/Sony Gwarancja: 12 miesięcy/24 miesiące 
Ingersoll Rand

Regeneracja Ingersoll Rand 40V li-ion

reg-rand
Od 169,11 zł
Marka regenerowanego akumulatora: Ingersoll RandNapięcie: 40V Typ ogniw: Li-ion Marka ogniw:  Samsung /Sony Gwarancja: 12 miesięcy/24 miesiące 
Ingersoll Rand

Regeneracja Ingersoll Rand 20V li-ion

reg-rand
Od 42,28 zł
Marka regenerowanego akumulatora: Ingersoll Rand Napięcie: 20V Typ ogniw: Li-ion Marka ogniw: Samsung/Sony Gwarancja: 12 miesięcy/24 miesiące 
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Ingersoll Rand jest znanym producentem narzędzi elektrycznych. Produkty oferowane przez firmę są przeznaczone zarówno dla specjalistów, jak i zwykłych laików. Oferta firmy obejmuje naprawdę szeroki zakres wyrobów i usług, nic więc dziwnego, że możemy tam znaleźć także propozycję regeneracji akumulatorów Ingersoll Rand . Jeśli orientujemy się w kosztach, jakie są konieczne przy kupnie nowego akumulatora, z całą pewnością zauważymy, że ta propozycja pozwala zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy - przy czym trzeba dodać, że usługa charakteryzuje się także wysoką skutecznością.

Jak wygląda regeneracja akumulatorów Ingersoll Rand ?

Na samym początku należy się z nami skontaktować poprzez wypełnienie formularza. Przyspiesza to realizację zamówienia, ponieważ w formularzu zawarte są takie informacje jak parametry sprzętu, dzięki czemu po jego otrzymaniu doskonale wiemy z czym mamy do czynienia! Proces regeneracji zaczyna się, kiedy akumulator zostanie nam dostarczony.

Pierwszym krokiem podczas regeneracji jest otworzenie urządzenia, później wyjmujemy z niego zużyte ogniwa. Dalej - następuje dokładne czyszczenie z zewnątrz, jak i od wewnątrz. Przeprowadzamy testy, aby sprawdzić poprawność działania akumulatora oraz czujnika odpowiedzialnego za ładowanie. Jeśli w wyniku testów pojawią się komplikacje, wymieniamy uszkodzone lub zużyte elementy. Później pozostaje założyć nowe ogniwa i skompletować sprzęt. Ostatnią wykonywaną przez nas czynnością jest sprawdzenie czy wszystko działa poprawnie. Okres czasu, jakiego potrzebujemy jest uzależniony od ilości zleceń i ich rodzaju, nie powinien jednak wynosić więcej niż kilka dni.

Gwarantowana skuteczność.

Z racji tego, iż operujemy na montażu wyłącznie nowych elementów, po zakończeniu realizacji otrzymują państwo dwuletnią gwarancję sprawności produktu. Umiejętności zdobyte przez nas zespół w wyniku wieloletniego doświadczenia w branży pozwalają nam na absolutną pewność co do jakości świadczonych przez nas usług. Potwierdzeniem tego są liczne pozytywne opinie naszych klientów, którzy potwierdzają, że regeneracja akumulatora Ingersoll Rand pozytywnie wpływa na jego pracę i spełnia wszelkie oczekiwania.

Jakie korzyści płyną z regeneracji akumulatora?

Opłacalność i ekologia. Zregenerowanie akumulatora stanowi o wiele mniejszy wydatek niż kupno nowego. Zaś ze względów ochrony środowiska, regeneracja akumulatora pozwala uchronić naturę przez negatywnym wpływem zużytych akumulatorów, których proces utylizacji jest niezwykle długi i skomplikowany - a substancje zawarte w akumulatorach mogą wyrządzić środowisku naprawdę wielką szkodę.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.