Gesipa

Regeneracja akumulatorów Gesipa
Od 34,15 zł
Marka regenerowanego akumulatora: GesipaNapięcie: 14,4V Typ ogniw: Li-ion Marka ogniw: Samsung/Sony Gwarancja: 12 miesięcy
Od 100,81 zł
Marka regenerowanego akumulatora: Gesipa Napięcie: 12V Typ ogniw: NiCd/NiMh Marka ogniw: Lishen/Panasonic Gwarancja: 12 miesięcy/24 miesiące
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Jak wiadomo, akumulatory przeznaczone są do zasilania różnych urządzeń przenośnych. Jednak każdy akumulator posiada swoją żywotność. Wraz z upływem czasu, eksploatacji i ilością ładowań, ogniwa znajdujące się w tym urządzeniu ulegają stopniowej utracie pojemności. W takim przypadku, najprostszym rozwiązaniem jest zakup nowego akumulatora, jednak dobrą alternatywą, coraz częściej powszechnie stosowaną jest jego regeneracja.

Regeneracja akumulatorów Gesipa

Jako doświadczony, profesjonalny sklep, oferujemy szybką i skuteczną regenerację akumulatorów Gesipa, co umożliwi Państwu zaoszczędzenie sporych wydatków związanych z zakupem nowej baterii. Najczęściej jest to standardowa wymiana ogniw, ale i fachowa wymiana termistora, lub np. rezystora w wyeksploatowanym urządzeniu. Do regeneracji wykorzystujemy sprawdzone i trwałe ogniwa znanych, światowych marek - Samsung, Lishen, Panasonic. Cały proces naprawy zużytych baterii odbywa się błyskawicznie, przy zachowaniu wysokiej jakości usługi. Oczywiście, na nasze usługi udzielamy gwarancji, w zależności od rodzaju produktu, nawet do 24 miesięcy. Reklamację rozpatrujemy w terminie 14 dni.

Zgłoszenie zlecenia, czas realizacji zlecenia

Zdajemy sobie sprawę, że szybkość naszych usług jest dla Państwa istotną kwestią. Dlatego każde zlecenie traktujemy wręcz priorytetowo. W zależności od modelu, mocy akumulatora jego regeneracja nie trwa dłużej niż do 5 dni. Regenerację w prosty sposób mogą Państwo zlecić w naszym internetowym sklepie, a następnie wraz ze swoimi danymi kontaktowymi wysłać na nasz adres. Przed wysyłką uszkodzonego akumulatora warto wypełnić formularz zlecenia regeneracji, dostępny na naszej stronie internetowej.

Z naszych usług już od wielu lat korzysta niezliczona ilość Klientów. W ich opinii regeneracja akumulatorów Gesipa to najwyższa jakość i rzetelne podejście do każdego zlecenia. Państwa opinie są dla nas bardzo ważne, tak jak i nasze zadowolenie z szybkiej i skutecznej naprawy uszkodzonego akumulatora.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.