Festool

Oferta profesjonalnej regeneracji akumulatorów firmy Festool
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Firma FESTOOL ma już dziewięćdziesięcioletnią historię. Jej usługi świadczone są od 1925 roku. To olbrzymie doświadczenie i lata spędzone na udoskonalaniu zarówno technologii użytej w produkcji, jak i na unowocześnianiu samych produktów.

Jakość i doświadczenie
Elektronarzędzia firmy FESTOOL są znane na całym świecie. Doświadczenie w produkcji elektronarzędzi na potrzeby budownictwa drewnianego, przygotowywania idealnych powierzchni, prac malarskich oraz prac stolarskich, pozwoliło zbudować szeroką i nowoczesną gamę produktów.
Świetnej jakości elektronarzędzia FESTOOL ułatwią między innymi:
- naklejanie obrzeży,
- wiercenie i wkręcanie,
- odsysanie,
- cięcie,
- pracę półstacjonarną,
- frezowanie,
- struganie,
- szlifowanie i szczotkowanie,
- polerowanie i naolejanie,
- mieszanie.
Firma FESTOOL dążyła w swoich działaniach do ułatwienia i zapewnienia bezpieczniejszej pracy specjalistom różnych dziedzin. Narzędzia są tak skonstruowane, by użytkownik czerpał z nich maksymalne korzyści, jednocześnie oszczędzając swoje siły i zdrowie. Jakość elektronarzędzi FESTOOL jest potwierdzona wieloma nagrodami, które wyróżniają firmę na tle innych rynkowych gigantów. W szerokiej gamie produktów firmy wyróżnić możemy także akumulatory.

Akumulatory FESTOOL
Akumulatory są kluczowym elementem elektronarzędzi i niektórych maszyn. Niezależnie od przeznaczenia urządzeń, bez akumulatora mogącego dostarczać im sprawnie energię, staną się bezużyteczne. Ważne jest wiec, by kontrolować ich zużycie i ewentualnie sprawnie je regenerować lub wymieniać.

Na czym polega regeneracja oryginalnych akumulatorów?
Regeneracja akumulatorów polega najczęściej na podłączeniu nowych (wymienionych) ogniw akumulatora do elektroniki akumulatora oraz styków końcowych. Wymienia się w ten sposób wszystkie ogniwa. Przy okazji serwisu sprawdza się też stan zużycia rezystorów akumulatora i termistora. Jeżeli okażą się niewydajne i one ulegną wymianie. Sama usługa regeneracji oryginalnego akumulatora może przynieść szereg korzyści użytkownikowi. Można tutaj wymienić fakt, że akumulator poddany takiej usłudze będzie miał większą moc oraz pojemność. Użytkownik nie musi też szukać nowego urządzenia. Zachowane zostają oryginalne komponenty elektroniki i obudowa. Jak widać regeneracja akumulatora, jest kompleksową usługą.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.