MacAllister

Regeneracja akumulatorów MacAllister
MacAllister

Regeneracja MacAllister 18V NiCd/NiMh

reg-macalister
Od 185,00 zł
Marka regenerowanego akumulatora: MacAllister Napięcie: 18V Typ ogniw: NiCd/NiMh Marka ogniw: Lishen/Panasonic Gwarancja: 12 miesięcy/24 miesiące
MacAllister

Regeneracja MacAllister 14,4V NiCd/NiMh

reg-macalister
Od 149,00 zł
Marka regenerowanego akumulatora: MacAllister Napięcie: 14,4V Typ ogniw: NiCd/NiMh Marka ogniw: Lishen/Panasonic Gwarancja: 12 miesięcy/24 miesiące
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Akumulatory i baterie nie będą służyły nam wiecznie, bowiem podlegają takiemu samemu zużyciu jak narzędzia, którym dostarczają energię. Zużywanie źródle energii w narzędziach firmy MacAllister można bardzo łatwo poznać po tym, iż wasze urządzenia pomimo naładowania ich do pełna, przestają funkcjonować już po paru minutach ciągłej pracy. Jeśli zaobserwowano symptomy zużycia się akumulatora, należy go wówczas wymienić lub poddać procesowi regeneracji, który polegać będzie na zamianie starych ogniw na nowe.

Czy musimy wyrzucać zużyte baterie?

Zupełnie naturalne jest to, iż każdy, kto spostrzeże zużycie się baterii, chce ją wyrzucić i nabyć nową. Niemniej nie jest to na pewno jedyne rozwiązanie i w wielu wypadkach nie najtańsze. Alternatywę stanowić będzie zregenerowanie baterii. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się wymianą zużytych już ogniw w bateriach MacAllister.

W jaki sposób regenerowane są zużyte akumulatory i baterie MacAllister?

Zregenerowanie zużytych już baterii MacAllister wymagać będzie zamiany starych ogniw na nowe, w pełni sprawne. W tym celu otwierana jest obudowa baterii, usuwane są zużyte już ogniwa, sprawdza się także stan techniczny reszty części, szczególnie rezystorów i termistora. Jeśli zajdzie taka potrzeba, wówczas i je wymieniać się na nowe. Później, po dokonaniu wymiany wszelkich wymagających tego części, wnętrze baterii jest czyszczone. Następnie w obudowie umieszczane i zgrzewane są nowe ogniwa.

Dlaczego warto będzie zregenerować akumulator firmy MacAllister?

Proces zużywania się ogniw jest o wiele szybszy, aniżeli reszty części baterii. Zużyte już akumulatory i baterie MacAllister są w większości przypadków a pełni sprawne i zdatne do dalszego użytkowania, zatem wyrzucenie ich tylko dlatego, iż ich ogniwa uległy zużyciu, można spokojnie uznać za marnotrawienie. Regeneracja jest ponadto dużo tańsza od kupna zupełnie nowego źródła energii. Wartym podkreślenia jest także fakt, iż regeneracja ogniw stanowi przyjazne rozwiązanie nie tylko dla naszego portfela, ale także dla środowiska naturalnego.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.