Virax

Regeneracja akumulatorów do elektronarzędzi Virax
Regeneracja akumulatorów do elektronarzędzi

Regeneracja Virax 18V li-ion

Od 111,38 zł
Marka regenerowanego akumulatora: ViraxNapięcie: 18V Liczba ogniw: 5/10  Typ ogniw: Li-ion Marka ogniw: Samsung/Sony Gwarancja: 12 miesięcy/24 miesiące 
Regeneracja akumulatorów do elektronarzędzi

Regeneracja Virax M21+ 18V li-ion

reg-florabest
Od 100,81 zł
Marka regenerowanego akumulatora: ViraxNapięcie: 18V Typ ogniw: Li-ion Marka ogniw:  Samsung /Sony Gwarancja: 12 miesięcy
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Regeneracja akumulatorów Virax to usługa oferowana przez naszą firmę, która pozwala na przywrócenie pełnej sprawności Twoim zużytym akumulatorom. Dzięki temu rozwiązaniu możesz znacznie przedłużyć żywotność swoich akumulatorów i cieszyć się ich pełną mocą przez długi czas. Usługa ta jest idealna dla osób posiadających akumulatory Virax, chcących zaoszczędzić na ich wymianie, a jednocześnie zapewnić sobie niezawodne działanie. Regeneracja akumulatorów Virax to skuteczne rozwiązanie, pozwalające na przedłużenie ich żywotności i zwiększenie ich wydajności.

Korzystając z tej usługi, masz pewność, że Twoje akumulatory zostaną odpowiednio zregenerowane przez specjalistów posiadających odpowiednie doświadczenie i wiedzę - Twój akumulator będzie działał jak nowy.

Regeneracja akumulatorów Virax to skuteczna i ekonomiczna alternatywa dla wymiany akumulatorów. Jeśli chcesz przedłużyć żywotność swoich akumulatorów i zwiększyć ich wydajność, skorzystaj z tej usługi i ciesz się niezawodnym działaniem swoich akumulatorów przez długi czas.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.