Haupa

Regeneracja akumulatorów Haupa
Od 42,28 zł
Marka regenerowanego akumulatora: HaupaNapięcie: 18V Typ ogniw: Li-ion Marka ogniw:  Samsung / Sony Gwarancja: 12 miesięcy
Od 42,28 zł
Marka regenerowanego akumulatora: HaupaNapięcie: 18V Typ ogniw: Li-ion Marka ogniw:  Samsung / Sony Gwarancja: 12 miesięcy
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Zużyty sprzęt nie zawsze musi zostać wymieniony na nowy. Bardzo często, można go niewielkim kosztem zregenerować i przywrócić funkcjonalność kilkoma prostymi zabiegami. Coraz więcej klientów, decyduje się na takie ekonomiczne rozwiązanie i oddaje swoje urządzenie do regeneracji.

Taki zabieg ma kilka, niezbędnych do przywrócenia sprawności urządzenia, etapów. Po otwarciu akumulatora następuje demontaż jego zużytych ogniw. W dalszej kolejności, dokonywany jest ich przegląd. Później następuje zgrzanie nowych ogniw, a następnie umieszczenie ich w obudowie i montaż. Na koniec zakładana jest sama obudowa. Zabieg sprawia, że akumulator Haupa wykazuje początkową sprawność i jest w takim samym stanie jak w momencie zakupu, spełniając zamierzone funkcje.

W ciągu kilku dni zregenerowany akumulator Haupa wraca do swojego właściciela. Uwzględnić należy także czas potrzebny na drogę, jaką przesyłka musi pokonać w obie strony. Akumulator Haupa po regeneracji pozostawiony jest w oryginalnym opakowaniu i zachowuje swoje oryginalne wyposażenie. Proces regeneracji pozwala na zwiększenie mocy urządzenia. Dzięki zastosowaniu fabrycznie nowych ogniw, zwiększa się także pojemność akumulator. Wybór marki ogniw zależy od indywidualnej decyzji posiadacza.

Po regeneracji można się cieszyć gwarancją na urządzenie, sięgającą w zależności od typu akumulatora, od pół roku, do nawet dwóch lat.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.