Segway

Od 585,37 zł
Marka regenerowanego akumulatora: Ninebot Typ ogniw: Lit-ion Liczba ogniw: 40Marka ogniw: Samsung Gwarancja: 12 miesięcy
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Niezależnie od tego, jaki akumulator mamy na myśli, każdy z nich posiada określoną żywotność i po pewnym czasie traci swoją pojemność, co uniemożliwia komfortowe korzystanie z pojazdów, czy urządzeń. Na szczęście mamy na to sposób!

Regeneracja akumulatorów do Segway

Jedną z topowych usług, które dostępne są obecnie na rynku, jest regeneracja akumulatorów do Segway, która pozwala na spore oszczędności. Nie musisz już kupować nowego akumulatora, by w pełni cieszyć się swoją hulajnogą.

Na czym polega regeneracja akumulatorów do Segway?

W pierwszej kolejności weryfikujemy przyczynę usterki. Następnie sprawdzamy określone parametry i szukamy niezbędnych ogniw do akumulatorów. Po pozytywnej decyzji klienta wdrażamy nasz plan odnowienia. Cały proces jest niezwykle szybki i profesjonalny.

Jeżeli zauważysz, że Twój Segway nie chce się naładować lub w rozładowuje się po kilku minutach użytkowania — zgłoś się do nas! Jesteśmy przekonani, że wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie, a nasza regeneracja akumulatorów do Segway, zapewni Ci bezpieczną jazdę!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.