Skil

Akumulatory do elektronarzędzi marki Skil
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Skil jest producentem wysokiej klasy elektronarzędzi, znanych zarówno z wygodnej kompaktowej budowy, jak i wytrzymałości. Parametry elektronarzędzi Skil pozwalają na bardzo intensywne użytkowanie bez szkody dla ich konstrukcji.

Wkrętarki Skil są trwałe, poza tym, że ich praca jest jednak uzależniona od akumulatorów, które siłą rzeczy z czasem słabną. Jednakże mamy na to rozwiązanie i prezentujemy Państwu wyjątkowo trwałe baterie do wkrętarek, które umożliwiają dużo sprawniejsze pracę elektronarzędzia Skil, bez zastojów niezbędnych do naładowania baterii.

Akumulatory Skil z naszej oferty zapewniają wysoką trwałość. Gdy kupicie nowe baterie, Wasze wkrętarki uzyskają wzmocnienie swojego potencjału. Często zamiast wydawania pieniędzy na nowy sprzęt, wystarczy wymienić w tym sprzęcie tylko akumulator, a narzędzie wejdzie w nową fazę życia. Nasze akumulatory do wkrętarek Skil są ponadto objęte 24-miesięczną gwarancją, dzięki czemu nie istnieje obawa o to, że nagle przestaną wypełniać swoje zadanie.

Produkty z naszej oferty są wyłącznie fabrycznie nowe i przetestowane, macie Państwo zatem pewność, że zaraz po zakupie i podłączeniu akumulatora będziecie mogli używać swojego elektronarzędzia. Duża pojemność akumulatora Skil powoduje, że praca na jednym ładowaniu jest wyjątkowo długa, a jeszcze inną zaletą baterii firmy Skil jest to, że jeden model akumulatora pasuje przynajmniej do kilku elektronarzędzi tej firmy. Jednakże jeżeli nie jesteście do końca pewni, czy bateria Skil, którą pragniecie kupić będzie pasować do Waszego narzędzia, wystarczy o to zapytać w formularzu kontaktowym.

Akumulatory Skil  wysyłamy do Państwa w pudełku, dodatkowo chronione folią bąbelkową oraz gąbką, co zapewnia bezpieczeństwo baterii podczas transportu. Jeżeli jednak z jakichś powodów produkt nie spełni Państwa oczekiwań, macie na jego zwrot aż czternaście dni. My przy tym jesteśmy pewni produktów Skil i tego, że po wymianie baterii na akumulator Skil, Wasze elektronarzędzia będą działać z energią podobną, jak zaraz po ich zakupie. 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.