Fujikura

Regeneracja baterii do spawarek Fujikura
Fujikura

Regeneracja Fujikura 13,2V

reg-fujikura
Od 261,00 zł
Marka regenerowanego akumulatora: Fujikura Napięcie: 13,2V Typ ogniw: NiMh Gwarancja: 12 miesięcy
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Regeneracja akumulatora to zabieg polegający na wymianie starych ogniw oraz na sprawdzeniu elektroniki. Dzięki temu akumulator odzyskuje swoją fabryczną wydajność, a w niektórych przypadkach możliwe jest nawet jej zwiększenie (dzieje się tak, gdy w trakcie regeneracji starsze i mniej nowoczesne rodzaje ogniw są wymieniane na ogniwa nowej generacji).

Nasza firma specjalizuje się w regeneracji akumulatorów do elektronarzędzi różnego typu. Zajmujemy się między innymi regeneracją akumulatorów Fujikura.

Fujikura to japońskie przedsiębiorstwo znane m.in. z produkcji światłowodów i kabli światłowodowych oraz innych kabli i przewodów zasilających. Innym segmentem jego działalności jest wytwarzanie urządzeń przeznaczonych do obróbki światłowodów. W Polsce dużą popularnością cieszą się m.in. spawarki światłowodowe Fujikura, obcinarki czy zgrzewarki. Dlatego na rynku istnieje duże zapotrzebowanie na regenerację baterii zasilających te elektronarzędzia.

Dlaczego regenerować akumulatory?

Stopniowy spadek wydajności baterii to naturalny proces związany nieodłącznie z użytkowaniem urządzenia, które jest nią zasilane. Kiedy akumulator przestaje pełnić swoją funkcję, mamy trzy wyjścia: wymianę na nowy, oryginalny (jeżeli istnieje taka możliwość), kupno zamiennika lub regenerację starego akumulatora. Dlaczego warto zdecydować się na tę trzecią opcję? Powodów jest kilka.

  1. Regeneracja akumulatora Fujikura, podobnie jak innych akumulatorów, jest tańsza niż wymiana.
  2. Regeneracja akumulatora to rozwiązane ekologiczne. Oczywiście, najbardziej problematyczne z punktu widzenia wpływu na środowisko są ogniwa akumulatora, które i tak muszą zostać wymienione. Cała jego obudowa jednak zostaje, nie przyczyniając się tym samym do wzrostu ilości odpadów.
  3. Dzięki pozostawieniu oryginalnej elektroniki i obudowy mamy pewność, że nasz „nowy-stary” akumulator będzie w pełni kompatybilny z naszym urządzeniem. Jeśli zastosowalibyśmy jego zamiennik, moglibyśmy mieć z tym problem.
  4. Wysoka jakość ogniw stosowanych przez naszą firmę do regeneracji akumulatorów. Wśród nich są m.in. ogniwa Sony i Samsung.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.