Proscenic

Baterie do odkurzaczy PROSCENIC
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Akumulatory Proscenic do odkurzaczy bezprzewodowych zapewniają energię dla tych urządzeń. W długotrwały sposób dostarczają prąd w odkurzaczach tej firmy i powodują, że sprzątanie staję się prostsze.

Baterie te nie nagrzewają się podczas pracy. Są w zupełności bezpieczne i zgodne z wszelkimi warunkami i przepisami dotyczącymi zasad użytkowania. Mają duże pojemności i potrafią pracować w sposób ciągły. Ich wymiana jest bardzo prosta. Za jednym przyciśnięciem następuje demontaż. Po włożeniu nowego akumulatora, mechanizm sam się zatrzaśnie i narzędzie jest gotowe do dalszej pracy.

W akumulatorach Proscenic zastosowano technologię litowo-jonową. Osiągane pojemności sięgają nawet do 2500 mAh. Takie wartości z powodzeniem pozwalają używać odkurzacze bezprzewodowe do ponad jednej godziny. Maszyny te dzięki bateriom wytwarzają moc rzędu 450 W. Sprawia to, że odkurzanie jest niezwykle efektywne. Przez brak okablowania, mamy pewność, że nie poplątają się już żadne kable podczas codziennych obowiązków.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.