14,4V / 14,6V / 14,8V / 15V

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Czym jest regeneracja baterii?

Regeneracja baterii do laptopów marki Samsung polega na zastąpieniu starych i zużytych ogniw nowymi markowymi ogniwami. Po wymianie ogniw specjaliści dokonują resetu kontrolera baterii przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz oprogramowania. Regeneracja obejmuje również naprawę uszkodzonego bezpiecznika baterii.

Kiedy oddać baterię do regeneracji?

Korzystając ze swojego laptopa, wraz z upływem czasu zauważysz, że bateria przy pełnym naładowaniu zasila Twojego laptopa coraz krócej. To są pierwsze oznaki tego, że ogniwa baterii słabną i warto poddać je regeneracji. Oprócz naturalnego wykorzystania baterii może zdarzyć się, iż zostanie ona uszkodzona w następstwie np. zwarcia lub ogniwa zostaną uszkodzone w sposób mechaniczny (upadek z wysokości). Takie baterie również podlegają regeneracji i warto ją wykonać.

Tańszy zamiennik a regeneracja.

Wielu posiadaczy laptopów Samsunga decyduje się na kupno tańszych zamienników, co jest błędem. Po pierwsze zamienniki często są gorszej jakości, co przekłada się na żywotność baterii. Po drugie, jeśli zamiennik oryginalnej baterii uszkodzi laptopa, istnieje duże prawdopodobieństwo, że laptop nie zostanie przyjęty na gwarancję. Dodatkowo każda zregenerowana bateria przechodzi cykl testów oraz udzielana jest gwarancja na okres 18 miesięcy.

Czy warto regenerować baterię do laptopa?

Zdecydowanie warto poddać swoją baterię procesowi regeneracji. Otrzymujemy baterię, która jest oryginalna, sama żywotność oraz czas, przez który możemy korzystać z laptopa, jest wydłużony często nawet w stosunku do oryginalnej baterii. Baterie po wymianie ogniw wytrzymują nawet 4 lata ciągłej pracy. Regeneracją zajmują się specjaliści z dużym doświadczeniem oraz profesjonalnym wyposażeniem. Gwarantem dobrej jakości i bezpieczeństwa jest 18-miesięczna gwarancja i możliwość zwrotu towaru do 14 dni od zakupu.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.