Dexter

Regeneracja akumulatorów Dexter
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Elektronarzędzia zasilane poprzez akumulatory stały się bardzo popularne, dzięki czemu w przypadku większości urządzeń zasilanych sieciowo będziemy w stanie znaleźć ich wersję z akumulatorem. Dzięki najnowocześniejszym technologiom produkcji ogniw akumulatorowych parametry narzędzi zasilanych poprzez akumulatory, dorównują tym zasilanym w sposób tradycyjny, a ponadto umożliwiają nam pracę w miejscach, gdzie nie istnieje możliwość zasilania sieciowego.

Natomiast problemem tego typu narzędzi staje się następująca z biegiem czasu utrata wydajności przez akumulatory, które trzeba ładować coraz częściej, a czas ich pracy ulega skróceniu. Zazwyczaj kończy się to kupnem nowego urządzenia, co może być problematyczne dla osób eksploatujących akumulatory w sposób intensywny i długotrwały. Istnieje jednak możliwość ich regeneracji w celu przedłużenia sprawności działania, a co za tym idzie - wydłużenia użytkowania elektronarzędzi.

Akumulatory Dexter - regeneracja zamiast wymiany

Chcąc jak najbardziej usprawnić wykonywanie swojej pracy oraz zminimalizować koszty związane z kupnem sprzętu, należy szukać nowych racjonalnych rozwiązań. Dobrym wyborem są akumulatory firmy Dexter, które można poddawać procesom regeneracyji. Zaoszczędzimy w ten sposób czas i pieniądze, które inaczej przeznaczylibyśmy na kupno nowego akumulatora.

Akumulatory firmy Dexter charakteryzują się sprawdzonymi parametrami technicznymi oraz solidnością wykonania - mogą być poddawane intensywnej eksploatacji. Dzięki profesjonalnemu wykonaniu i wykorzystaniu przez producenta materiałów najwyższej jakości dają pewność długotrwałego, bezproblemowego użytkowania nawet po procesie regeneracji.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.