Akcesoria spawalnicze

Regeneracja akumulatorów do akcesoriów spawalniczych
Fujikura

Regeneracja Fujikura 13,2V

reg-fujikura
Od 154,47 zł
Marka regenerowanego akumulatora: Fujikura Napięcie: 13,2V Typ ogniw: NiMh Gwarancja: 12 miesięcy
Strona główna

Regeneracja Clean AIR 2000

Od 89,43 zł
Marka regulowanego akumulatora: Clean AIR Napięcie: 4,8V Ilość ogniw: 4 Gwarancja: 12 miesięcy
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Mimo że w dobie XXI wieku istnieje przekonanie, że taniej jest kupić daną część niż ją naprawiać, regeneracja akumulatorów do akcesoriów spawalniczych wciąż jest powszechnie stosowana. Co równie ważne – procedura ma duże znaczenie dla nagłaśnianego tematu ekologii, ponieważ zmniejsza ryzyko wyrzucania konkretnych części na korzyść ich odnowienia i wzmocnienia. 

Na czym polega regeneracja akumulatorów do akcesoriów spawalniczych?

Tego rodzaju zabieg to nic innego jak czynność podejmowana w celu przywrócenia właściwości użytkowych uszkodzonym lub wyeksploatowanym częściom, takim jak akumulator. Proces regeneracji akumulatorów do akcesoriów spawalniczych pozwala odratować kosztowną część, a jednocześnie odwlec zakup zupełnie nowej. Procedura jest tańsza, a bardzo często okazuje się zabiegiem długotrwałym. 

Proces służy wzmocnieniu komponentów, które pozornie mogłyby nadawać się jedynie do wyrzucenia. Pamiętaj również, że regeneracja to metoda, która umożliwia zachowanie oryginalnego akumulatora wykorzystywanego w konkretnych akcesoriach spawalniczych, co jest istotne w momencie, gdy dane urządzenie jest już produkowane w innej formie. 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.