Sony

Sony
Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Oferowana usługa to regenerowanie baterii do laptopa Sony. Nasi specjaliści dokonują wymiany wszystkich ogniw w baterii oraz resetu kontrolera baterii. Używamy do tego zaawansowanego technologicznie, profesjonalnego sprzętu, a także innowacyjnego oprogramowania. Nasza firma naprawia także uszkodzone bezpieczniki baterii, co zapewnia jej poprawne funkcjonowanie po regeneracji. Warto wiedzieć, iż po tym procesie dzięki wymianie wszystkich ogniw baterii pojemność baterii znacznie wzrasta. Regeneracja baterii do laptopa ma jednak więcej zalet. Dzięki temu procesowi żywotność baterii znacznie się wydłuża. Duży wpływ ma tutaj jakość oraz rodzaj ogniw, które zostaną zamontowane. Nasi specjaliści używają wyłącznie najlepszych, w pełni profesjonalnych produktów, które wykazują dużą wydajność oraz wytrzymują lata ciągłej pracy. Co więcej, proponowane przez nas produkty są całkowicie bezpieczne i nie stanowią żadnego zagrożenia dla osób użytkujących je.

Podczas regeneracji baterii do laptopa następuje także resetowanie w kontrolerze podstawowych oraz niezbędnych wartości, takich jak liczba cykli, data produkcji, czy też pojemność. Inne wartości pozostają bez zmian. Nasi specjaliści zajmują się także naprawą przepalonych bezpieczników baterii lub też wymianie ich na nowe o takich samych parametrach. Co więcej, zanim oddamy sprzęt klientowi sami testujemy baterię do laptopa kilkakrotnie - rozładowujemy oraz ładujemy ją 2-3 krotnie obserwując parametry baterii. Dzięki temu mamy pewność, iż sprzęt działa poprawnie. Wówczas oddajemy zregenerowaną baterię klientowi.

Jeżeli chodzi o czas realizacji usługi jest to około 7-10 dni roboczych. Proces ten może ulec wydłużeniu w przypadku baterii, których kontrolery wymagają kilkugodzinnej przerwy podczas wykonywania cykli testowych. Wydłuża to czas potrzebny na kompleksowe zregenerowanie baterii. W takim przypadku klient jest informowany na bieżąco. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.