Kamery termowizyjne

Regeneracja baterii do kamer termowizyjnych
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Regeneracja akumulatorów do kamer termowizyjnych

Zużycie elementów elektronarzędzi wbrew pozorom wcale nie jest równoznaczne z koniecznością wymiany sprzętu na nowy. Regeneracja nie tylko pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, ale także umożliwia wprowadzenie konkretnych zmian w pojemności i mocy urządzenia.

Na czym polega regeneracja akumulatora i jakie są jej korzyści?

Celem regeneracji jest doprowadzenie akumulatora do takiego stanu, który pozwala na jego ponowne użycie. Wymianie polegają jedynie ogniwa – obudowa pozostaje niezmieniona. Regeneracja akumulatorów przebiega kilkoma etapami. Zaczynając od jego otwarcia, zdemontowania zużytych już ogniw i dokonania ich dokładnego, szczegółowego przeglądu, przechodząc przez staranne czyszczenie obudowy, a kończąc na zamontowaniu przygotowanego odpowiednio wcześniej – nowego pakietu ogniw i złożeniu akumulatora. Po zakończonej regeneracji akumulator poddaje się specjalnemu testowi pozwalającemu ocenić sprawność jego działania. Po owym teście akumulator jest gotowy do ponownego użytkowania.

Dzięki regeneracji baterii możemy zaoszczędzić całkiem sporą sumę pieniędzy, które musielibyśmy przeznaczyć na zakup nowego urządzenia. Regeneracja nie tylko daje możliwość zachowania oryginalnej obudowy oraz części technicznych akumulatora ale zarazem pozwala na zwiększenie jego mocy i pojemności dzięki zastosowaniu w nim całkowicie nowych ogniw. Istnieje możliwość wyboru zarówno docelowej pojemności i mocy oraz konkretnej firmy, której ogniwa zostaną zamontowane do niego zamontowane. Fachowo wykonana usługa regeneracji gwarantuje, że nie pozostaną po niej żadne widoczne ślady na obudowie baterii, a sama bateria będzie znów zdatna do użycia.

Regeneracja akumulatora a gwarancja

Zregenerowany akumulator będzie w stanie być długo użytkowany. Należy jednak pamiętać, że bardzo wiele zależy zarówno od częstotliwości i jakości jego użytkowania jak i sposobu w jaki jest przechowywany. Dobrze użytkowany akumulator po regeneracji może nam służyć przez bardzo długi czas.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.