Dedra

Regeneracja akumulatorów Dedra
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Regeneracja akumulatorów do elektronarzędzi jest prostym i tanim sposobem na przedłużenie żywotności baterii. W naszej ofercie zabieg ten obejmuje wiele marek - w tym słynne akumulatory Dedra, dedykowane elektronarzędziom.

Regeneracja akumulatorów Dedra - czym dokładnie jest?

Zużycie pojedynczych elementów konstrukcji elektronarzędzi wcale nie musi być równoznaczne z zakupem nowego sprzętu. Oferowana przez nas usługa regeneracji akumulatorów Dedra, które znajdziemy w wielu elektronarzędziach, obejmuje wymianę ogniw na nowe i techniczny przegląd podzespołów. Dzięki naszej wiedzy i środkom jesteśmy w stanie zapewnić regenerację na najwyższym poziomie.

Jak przebiega regenerowanie akumulatora Dedra?

Regeneracja akumulatora Dedra jest zabiegiem kilku etapowym. Wszystko zaczyna się od otwarcia akumulatora i demontażu ogniw. Później dokonuje się ich przeglądu. W cenie regeneracji zawarte jest również dokładne czyszczenie obudowy akumulatora - koniec końców wymieniane są tylko ogniwa, a “opakowanie” pozostaje to samo.

Najważniejszą czynnością jest scalenie układu nowych ogniw, które mają zastąpić stare. Niezwykle istotne jest wykonanie tego w taki sposób, aby montaż w konkretnym typie obudowy był możliwy. Konieczne będzie również wykonanie testu elektroniki - aby upewnić się, że poza ogniwami wszystko działa jak należy. Następnie montujemy nowe ogniwa i weryfikujemy za pośrednictwem testu, czy cały zabieg przebiegł pomyślnie. Tak zregenerowana bateria nadaje się do ponownego użytku.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.