Flex

Regeneracja akumulatorów Flex
Od 48,78 zł
Marka regenerowanego akumulatora: Flex Napięcie: 10,8V  Typ ogniw: Li-ion Marka ogniw: Samsung/Sony Gwarancja: 12 miesięcy
Od 32,52 zł
Marka regenerowanego akumulatora: Flex Napięcie: 18V Typ ogniw: Li-ion Marka ogniw: Samsung/Sony Gwarancja: 12 miesięcy
Od 105,69 zł
Marka regenerowanego akumulatora: Flex Napięcie: 24V  Typ ogniw: Li-ion Marka ogniw:  Samsung /Sony Gwarancja: 12 miesięcy
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Żywotność baterii uzależniona jest od wielu czynników, w tym przypadku czas nie jest sprzymierzeńcem. Baterie jako nierozłączny komponent elektronarzędzi, również podlegają zużyciu. Receptą na zmniejszającą się pojemność akumulatora, a co za tym idzie - czas jego pracy, jest regeneracja. Oferujemy regenerację baterii Flex, zabieg ten skutecznie wydłuży czas pracy baterii, dając jej nowe życie, a Tobie pozwoli cieszyć się dłuższym czasem użytkowania elektronarzędzi.

Na czym polega regeneracja baterii Flex?

Jest to proces, który obejmuje:

- otwarcie baterii
- sprawdzenie elektroniki baterii
- zgrzanie nowego pakietu ogniw
- testu baterii
- zamknięciu obudowy baterii

Bateria zregenerowana, czy nowy oryginał? Odpowiedź jest prosta!

Przeważającym czynnikiem, który decyduje o tym, że lepiej regenerować, niż kupować nową baterie, jest przede wszystkim cena. Usługa regeneracji baterii może być ponad dwukrotnie tańsza, od zakupu nowej, oryginalnej baterii. Kolejną cechą charakteryzującą baterie zregenerowaną, jest pojemność ogniw. Pojemność często jest większa, co przekłada się na komfort użytkowania.

Ile trwa regeneracja baterii Flex?

Czas potrzebny na regenerację jest krótszy w przypadku baterii 7,2V-18V i nie powinien przekraczać 2-3 dni roboczych. Jeżeli chodzi o baterie 24V-36V, czas potrzebny na ich zregenerowanie wynosi do 5 dni roboczych. Do każdego klienta staramy się podchodzić z maksymalnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, dlatego proces regenerowania baterii może być nieco dłuższy, w przypadku dużej ilości zleceń.

Lupo baterie oferuje profesjonalną usługę regeneracji baterii, w tym baterii Flex. Posiadamy wszelkie niezbędne kompetencje do wykonywania takiej usługi oraz narzędzia, które skracają czas zregenerowania baterii do niezbędnego minimum. Wszelkie regenerowane przez nas akumulatory objęte są pisemną gwarancją, dając Ci zapewnienie, że wykonana przez nas usługa cechuje się niezawodnością oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Gwarancja wynosi od 6 do 24 miesięcy, a czas ten uzależniony jest od wyboru przez Ciebie ogniw, jakie mają zostać użyte do regeneracji.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.