Erbauer

Regeneracja akumulatorów Briggs&Stratton
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Zapraszamy do skorzystania z usługi regeneracji akumulatorów Erbauer. Przeprowadzamy zarówno regenerację akumulatorów litowo-jonowych, jaki i akumulatorów niklowo-kadmowych (NiCd) oraz niklowo-wodorkowych (NiMh). Erbauer to popularna marka narzędzi warsztatowych, budowlanych i ogrodniczych, m.in. wiertarek, kosiarek, kos, podkaszarek i urządzeń wielofunkcyjnych (do piłowania, cięcia, szlifowania i skrobania). Duża część z nich to urządzenia zasilane akumulatorem (baterią). Dlatego regeneracja akumulatorów do tych elektronarzędzi to usługa ciesząca się dużym zainteresowaniem.

Kiedy zdecydować się na regenerację akumulatorów Erbauer?

Spadek wytrzymałości akumulatora oraz skrócenie czasu pracy zasilanego nim urządzenia to naturalny proces związany z użytkowaniem. Kiedy spostrzeżemy, że wydajność akumulatora w naszej wiertarce czy kosiarce do trawy znacznie się zmniejszyła, warto zdecydować się na regenerację. To rozwiązanie jest nie tylko tańsze niż kupno nowej baterii, ale również bardziej ekologiczne. W ramach tego procesu nie wymieniamy bowiem całej baterii, a jedynie jej elementy. Tym samym niwelujemy ilość odpadów.

Na czym polega regeneracja akumulatorów do elektronarzędzi?

Regeneracja akumulatorów do elektronarzędzi, a więc również akumulatorów Erbauer, polega na wymianie wszystkich ogniw oraz na sprawdzeniu elektroniki. Podczas wymiany stosujemy ogniwa znanych i sprawdzonych producentów.

Przeprowadzamy regenerację akumulatorów li-ion (które wyróżniają się dużą pojemnością oraz brakiem tzw. efektu pamięci ) oraz akumulatorów NiCd i NiMh. Te dwa typy mogą być używane zamiennie, warto jednak wiedzieć, że baterie NiCd zawierają szkodliwy dla środowiska kadm. W związku z tym w tej chwili w zasadzie zostały już wyparte przez akumulatory zawierające ogniwa NiMh (niklowo-wodorkowe). Charakteryzują się one większą gęstością energii, jak również brakiem efektu pamięci (mogą być doładowywany w każdej chwili, bez utraty swojej pojemności). Wiele osób obawia się, że po regeneracji akumulatora i wymianie ogniw z NiCd na NiMh mogą mieć kłopot z ładowarką. Warto jednak wiedzieć, że akumulatory NiCd oraz NiMh moga być ładowane tą samą ładowarką, gdyż ogniwa te mają niemal identyczną krzywą ładowania.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.